poklon

Gost
sta kupiti nekom ko ti je dobar drug, ali nisi bio na svadbi (doduse nije te ni zvao, jer si bio odsutan iz grada na duze, ali da si znao mogao si da dodjes), odnosno paru jer su vencani, imaju sve osnovno, a ti sada po povratku u vas grad hoces-neces moras da ides.P.s. uslovi stambenog prostora su jaaako skuceni i privremeni?
 
Ako ti kazem da si ubola (ubo) odgovor 100% oboje smo istoricari umetnosti.E sad posto ja nisam stalno tamo sta se modje naci od antike po normalnijim cenama, i gde (sem u antikvarnicama...)
 
U beogradskim antikvarnicama stvari su precenjene (citaj:preskupe). Ostavi mail ako hoces, ili cu ti sutra na ovom mestu napisati kada je sledeci sajam (odrzavaju se u hotelu Slavija), sada ne mogu da nadjem njihov raspored...
 
oh, izvini, i hvala, naravno.Ako si posetilac Sajma reci mi sta obicno prodaju, onako sta ti je zapalo za oko, a da nije neka cifra mnogo konkretna...?
Ostali, javite i vase predloge, imam jos samo 15-tak dana...a bice korisni i ovima za mladence!!!
 
ma ne bi ja ni to, bas su me povredili, nego ne smem da vam priznam, zovu me povodom detetovog 1.og rodjendana, jer se u medjuvremenu rodila i beba...ali tu je bar sa poklonima lakse
 
Anonymous:
ma ne bi ja ni to, bas su me povredili, nego ne smem da vam priznam, zovu me povodom detetovog 1.og rodjendana, jer se u medjuvremenu rodila i beba...ali tu je bar sa poklonima lakse

e pa ondak neshto formalno kupi :I
 
kao na primer? dajte nesto konkretno, ne bih da se trosim bas nisu se ni oni pretrgli da me zovu, ali ni da ispadne da nemam ukusa.Problem je sto cega se god setim preskupo je (da se meni svidja, i sta bih ja recimo volela za poklon).
Dakle, lepo, povoljno (obavezno) i i korisno...
 

Back
Top