Najbolji anti virus program???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa da ..uvek stoji mogucnost da neko napravi bolji phaha

do tad ..definitivno;)

inace svi antivirusi propustaju rootkit-ove..ali to nije problem antivirusnih programa ..vec Windowsa i Microsofta..uglavnom zbog tajenja informacija o samoj strukturi windowsa..pa osim pisaca virusa koji inace ne postuju copyright..ostali zvanicini proizvodjaci su vezani njime i ne mogu da naprave dobre alate sve dok je code windowsa zatvoren
 
Ja ne znam zasto u opste koristite te AV programe...


PREPORUCUJEM:
Da testirate svoj komp koliko dugo ce da izdrzi a da ga ne morate formatirati.
Iz licnog iskustva govorim da mi je OS trajao GODINU DANA a ni tada nije trebao biti formatiran Hard Disk
NAravno posjecivao sam kao i sto sada posjecujem sajtove hm, EXPLICITNE SADRZINE, gdje sve vrvi od virusa ;)

Pokusajte i vi - ne kosta vas nista.
 
Ja ne znam zasto u opste koristite te AV programe...


PREPORUCUJEM:
Da testirate svoj komp koliko dugo ce da izdrzi a da ga ne morate formatirati.
Iz licnog iskustva govorim da mi je OS trajao GODINU DANA a ni tada nije trebao biti formatiran Hard Disk
NAravno posjecivao sam kao i sto sada posjecujem sajtove hm, EXPLICITNE SADRZINE, gdje sve vrvi od virusa ;)

Pokusajte i vi - ne kosta vas nista.
Aj ne lozi naivne...stvarno ce probati:lol:
 
koristio sam razno smeće od antivirusa i onda sam skontao da zaista na winBlows-u zaštita nije moguća! pa tako kao svaki dobi početnik pređem na ljinguz pa potom na BSD jest da je bilo muchno malo na početku ali sada zaista nikavih problema nemam!!!

antivirus, najbolju detekciju trenutno ima avira premium... imate i besplatne licence na 3mjeseca pa ko voli neka izvoli :D
 
Ako vas muci sta je najbolje, pitajte "vlasnike" interneta...Koga? Pa google....kad odete na google pack, sta oni nude za zastitu? Pa Spyware Doctor, normalno...sad ce neko kao papagaj reci: SD nije za viruse...a za sta je? Meni je pre neki dan skrsio onog allaha sto jede exe fajlove, imam i licenced Kasperski 7.0, ali pored njega prodje svasta...podignem SD, skeniram, pocistim, pa ga ugasim...google-u je sigurno veoma zapelo da sto vise nesmetano visimo po netu...zato nude i Mozzilu...
 
To je sigurno.Ako ga ne primjetis ne znaci da ga nemas ;).
Ja kazem ako vec koristim AV i ako imam mogucnost da koristim jedan od najboljih onda cu sigurno birati sto je najbolje bar za mene...

Po mojoj statistici sa KIS-om sam od oktobra prosle godine imao 24detektovana Trojanca i jos oko 10-ak Adwer-a i racunar mi prede.Tako da ne mogu bas reci da mi KIS radi bas lose..tj da bas sve pored njega prodje ;).
 
ej ljudi treba mi hitno pomoc...imam avast antivirus i cuo sam da treba s net-a da ga osvezim tj neradi mi valjda sada a ranije mi se stalno pojavljivao dole u levom uglu kad upalim comp a vise se nepojavljuje, ne razumem se u antiviruse a i nisam ga ja instalirao vec brat moj a on je otputovao..unapred hvala
 
Pisao sam vec, koristio sam Kasperski 6 i nayebo.
Na proshlom rachunaru sam koristio iskljuchivo Nod32 koji je bio veoma uspeshan.
Nekada davno sam se muchio chak i sa Nortonom, ali to je bilo na pochecima.
Sada trenutno koristim Avast 4.8 Home edition i zadovoljan sam.

A koji je najbolji anitivirus...?
Izgleda da je najbolje da se koristi Linux...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top