Ulaz[slot] za graficku mi neradi. Help?

Pedja92

Početnik
Poruka
23
Znaci bilo koju graficku koju ubacim u komp. neradi tj. komp je uopste ne prepoznaje. Maticna mi je MSI MS-7225[ koju nikad niko nije spomenuo xD ] Ja sam skoro 100% siguran da mi taj slot crko i da zato ne prepoznaje nijedenu graficku koju ubacim. Zanima me dali mozda moze da se ubaci neki drugi novi slot ili moram da menjam celu maticnu? Graficka mi naravno radi jer sam je probao na drugom kompu xD i skinuo sam sve potrebne drajvere. Hvala unapred.
 
Reistalirao sam Windows. Graficka mi je bila instalirana kad sam kupio komp. Sad sam kupio i CD na koji ima SVI programi,fajlovi i drajveri koji su bili kad sam kupio komp. i opet nista.... Sada mi je samo integrisana instalirana posto neznam na koj nacin da instaliram ovu drugu...xD
Ventilator na grafickoj zuji bas puno ali to valjda nema nikakve veze sa kompom uopste ili?
 
Mozda sam ja nesto preskocio ovde,ali covek je valjda presao na integrisanu zato sto mu ova druga ne radi.

I kako da udje u Device Manager kad nema slike na monitoru.A ako monitor prikljuci na integrisano tek onda mu nece pisati 7600gs.

Nego da mi ne komplikujemo ovde,stavi tu tvoju graficku u neki komp da vidis da li radi.Ako radi ubacij je kod tebe,startuj BIOS i iskljuci integrisanu.Ako ni onda neradi jasno je da je ploca zveknula,odnosno taj slot.
Mozes posle da vratis na integrisanu,ako nemozes da pokrenes bios probaj da ga resetujes tj. obrises cmos.Imas dzampere ili neki mali prekidac na ploci,ili izvadi bateriju.Ako ti nije jasno kako,pitaj...
Za sve ovo polazim od predpostavke da je takav bios da mora rucno da se iskljuci integrisana,tj. da ne radi automatski ;)
 

Back
Top