Poslednja zelja

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Danas, u dnevnoj novini Danas...procitah jedan tekst gde pise da je jedan Tajvanac na sahrani svoga oca doveo striptizetu da izvede striptiz tacku..a sve zbog opklade izmedju oca i sina,gde je sin rekao da ako otac pozivi 100 godina i duze,da ce dovesti striptizetu..otac je izjavio da ovaj nece smeti to da uradi...Otac je umro u 103. godini,a sin je na ocevu zalost(jadan,umro i nije video da je izgubio) ipak doveo striptizetu na sahranu,a na radost okupljenih muskaraca koji su prisustvovali sahrani...
Pitanje je sledece...koja bi bila vasa poslednja zelja...sexualna zelja,u poslednjim trenucima pred odlazak na drugi svet...
Moja bi bila tj,poza 69...da poslednji put osetim ukus vlazne pice..i usne na mojoj vec mlohavoj kiti i golim jajima...za srecan pocetak novog zivota.....Ziveli...:)
 
Danas, u dnevnoj novini Danas...procitah jedan tekst gde pise da je jedan Tajvanac na sahrani svoga oca doveo striptizetu da izvede striptiz tacku..a sve zbog opklade izmedju oca i sina,gde je sin rekao da ako otac pozivi 100 godina i duze,da ce dovesti striptizetu..otac je izjavio da ovaj nece smeti to da uradi...Otac je umro u 103. godini,a sin je na ocevu zalost(jadan,umro i nije video da je izgubio) ipak doveo striptizetu na sahranu,a na radost okupljenih muskaraca koji su prisustvovali sahrani...
Pitanje je sledece...koja bi bila vasa poslednja zelja...sexualna zelja,u poslednjim trenucima pred odlazak na drugi svet...
Moja bi bila tj,poza 69...da poslednji put osetim ukus vlazne pice..i usne na mojoj vec mlohavoj kiti i golim jajima...za srecan pocetak novog zivota.....Ziveli...:)
jest. nije nego.

retki su ti koji umiru sa nekom drugom zzeljom osim da pozzive josh malo...
strah od smrti je jedan od najachih ljudskih instikata...

a osim toga...
brate, ima dana kad mi, iako sam u relativno funkcionalnom stanju, nije do seksa, samo zato shto sam radila ceo dan na poslu, ceo dan u kuci, a prethodnu noc su me hvatali grchevi u nogama... `ocu reci...
chisto sumnjam da ce mi seks tad biti na pameti.

vishe bih volela da umrem sa mislim na voljene ljude koji su proshli kroz moj zzivot i kako je bila vrhunska zajebancija... :D
 
jest. nije nego.

retki su ti koji umiru sa nekom drugom zzeljom osim da pozzive josh malo...
strah od smrti je jedan od najachih ljudskih instikata...

a osim toga...
brate, ima dana kad mi, iako sam u relativno funkcionalnom stanju, nije do seksa, samo zato shto sam radila ceo dan na poslu, ceo dan u kuci, a prethodnu noc su me hvatali grchevi u nogama... `ocu reci...
chisto sumnjam da ce mi seks tad biti na pameti.

vishe bih volela da umrem sa mislim na voljene ljude koji su proshli kroz moj zzivot i kako je bila vrhunska zajebancija... :D

tih poslednjih dana,tj. dana..neces se bas nesto umarati,neces biti na poslu i nece te boleti noge ( jedino ako nemam gangrenu )...
 
tih poslednjih dana,tj. dana..neces se bas nesto umarati,neces biti na poslu i nece te boleti noge ( jedino ako nemam gangrenu )...
Ma da, i samo će ti seks biti na umu. :lol:
Ne bih imala nikakvih seksualnih želja u poslednjim trenucima.
Jao bre Dragantaure, kako ti to sve idilično zamišljaš, umireš, polako toneš, misliš na seks... Ah, kakva smrt. :lol:
 
Šta ima da želim kad umrem :shock:
Ne bih imala poslednjih želja, niti bih nekog obavezivala na bilo šta kad ja umrem .. to mi je glupo i sebično.... tipa ''moja poslednja želja je da mi na sahrani svira Plavi Orkestar'' :shock: ... nebuloza
 
ja bih volela da probam sa dvojicom.
al` to dok sam u punoj snazi...
mislim, shta ce mi dvojica kad mi pichka bude cosava, veliko ko drvosechina shaka....

seksualna zzelja pred smrt je nauchna fantastika.
 
m da....ja sam gotvo sigooran da ljoodi šo im je kraće vremena ostalo....... strašno žale šo nisu više kresali..i šo više riba...ne, ozbiljno... jer ...žifot je samo tren.....i nema tu sad previše genijalno dobrih stvari...a među njima je sex sigoorno jedna od bitnijih stavki u kojoj svi uživaju....ša zam....koja bi želja bila...štedim za jednu sisatu bolničarku ....koja tek treba da se rodi...i koja će bi biti uteha.....kad odrtavim......
 
Visoka skola ljubavi

Pred oluju u Luksembuskom parku
Moj stari prijatelj filozof
Vraca se na trenutak
U daleke sume svoje mladosti

Na izletu u Karpatima
Nasu mladu druzinu uhvati oluja

Pali nam munje u kosi
Razbija gromove za potiljkom
I obara nas na zemlju
Zajedno sa borovima

Devojke vriste zapomazu
A ni mladici se ne drze mnogo bolje

Ja najmladji se proderem na njih

Sta se tu prenemazete
Lako je vama da umrete
Vi ste se svi vec јebali

Kako ja da umrem


Vasko Popa
(Pariz, 1975)
 
Visoka skola ljubavi

Pred oluju u Luksembuskom parku
Moj stari prijatelj filozof
Vraca se na trenutak
U daleke sume svoje mladosti

Na izletu u Karpatima
Nasu mladu druzinu uhvati oluja

Pali nam munje u kosi
Razbija gromove za potiljkom
I obara nas na zemlju
Zajedno sa borovima

Devojke vriste zapomazu
A ni mladici se ne drze mnogo bolje

Ja najmladji se proderem na njih

Sta se tu prenemazete
Lako je vama da umrete
Vi ste se svi vec јebali

Kako ja da umrem


Vasko Popa
(Pariz, 1975)


Pogodak u srce. :)
 
Danas, u dnevnoj novini Danas...procitah jedan tekst gde pise da je jedan Tajvanac na sahrani svoga oca doveo striptizetu da izvede striptiz tacku..a sve zbog opklade izmedju oca i sina,gde je sin rekao da ako otac pozivi 100 godina i duze,da ce dovesti striptizetu..otac je izjavio da ovaj nece smeti to da uradi...Otac je umro u 103. godini,a sin je na ocevu zalost(jadan,umro i nije video da je izgubio) ipak doveo striptizetu na sahranu,a na radost okupljenih muskaraca koji su prisustvovali sahrani...
Pitanje je sledece...koja bi bila vasa poslednja zelja...sexualna zelja,u poslednjim trenucima pred odlazak na drugi svet...
Moja bi bila tj,poza 69...da poslednji put osetim ukus vlazne pice..i usne na mojoj vec mlohavoj kiti i golim jajima...za srecan pocetak novog zivota.....Ziveli...:)

Moze bilo sta, samo ne gotovina...
 

Back
Top