Snovi..........

Ili pak da....macolom malo preuredim ovog lepotana...
f50.jpg

naravno kao i vozaca......
 
Lepo, divno....
Materijalisti jedni.... :?
Mada, moram priznati, upravo mi se javljaju neki snovi o kojima ranije nisam razmisljala... Lepa kolica... Pogotovo ona crvena (opste je poznato da vecina zena kola deli po bojama, a ne po modelu 8) )
 
Snezna_kraljica:
Lepo, divno....
Materijalisti jedni.... :?
Mada, moram priznati, upravo mi se javljaju neki snovi o kojima ranije nisam razmisljala... Lepa kolica... Pogotovo ona crvena (opste je poznato da vecina zena kola deli po bojama, a ne po modelu 8) )
evo ja nisam materijalista....san mi je da te zguzim snezna kraljice...jel moze? :twisted:
 
mario80:
Snezna_kraljica:
Lepo, divno....
Materijalisti jedni.... :?
Mada, moram priznati, upravo mi se javljaju neki snovi o kojima ranije nisam razmisljala... Lepa kolica... Pogotovo ona crvena (opste je poznato da vecina zena kola deli po bojama, a ne po modelu 8) )
evo ja nisam materijalista....san mi je da te zguzim snezna kraljice...jel moze? :twisted:
Sanjaj, duso, sanjaj.... Sve ces doziveti ali to ne...
Crkni.
 
Hm...Pariz... :!:
A,zatim,neostvareni san mi je da imam kućicu negdje blizu mora,malo dalje od ljudi.Tu bih imala samo svoju,malu plazu,sa nekolliko palmica,lezaljki itd...Ono,da odem tamo da se odmorim od ljudi. :roll:
Naravno,voda u moru mora biti cista,bistra,plavo zelena,ma mora sve biti ono pravo...da se stvori ugodjaj. :))) I,ne moram biti sama,moj decko moze proci.. hhehe...ma bice,bice.... :wink:
 

Back
Top