horizontala

trofazna

Aktivan član
Poruka
1.332
ne znam dali je tema več bila...kad ste sa nekim u vezi posle kolko vremena spavate prvi put sa tom osobom i dali se to desi spontano ili se može predviditi...?nešto mi baš palo na pamet:lol:
 
ne znam dali je tema več bila...kad ste sa nekim u vezi posle kolko vremena spavate prvi put sa tom osobom i dali se to desi spontano ili se može predviditi...?nešto mi baš palo na pamet:lol:

U vezi ne mozes biti dok sa nekim ne spavas. Do tada je to samo natezanje a ne veza.

Znaci ako to ne spavanje potraje duze od 5-6 dana, nema tu srece. Obicno je neko drugi cese a tebi prodaje spiku fine cure.
 
U vezi ne mozes biti dok sa nekim ne spavas. Do tada je to samo natezanje a ne veza.

Znaci ako to ne spavanje potraje duze od 5-6 dana, nema tu srece. Obicno je neko drugi cese a tebi prodaje spiku fine cure.

Nema. Nisam sigurna, koliko ono čovek može da izdrži a da ne spava. Ali i 5-6 dana je previše.
 
pola sata - sat
asg-1.jpg
 
ne znam dali je tema več bila...kad ste sa nekim u vezi posle kolko vremena spavate prvi put sa tom osobom i dali se to desi spontano ili se može predviditi...?nešto mi baš palo na pamet:lol:

Колико граматичких грешака у мало више од реда...

Какве вези има колико је времена прошло пре првог секса?
Тема је била, више пута.
 
ne znam dali je tema več bila...kad ste sa nekim u vezi posle kolko vremena spavate prvi put sa tom osobom i dali se to desi spontano ili se može predviditi...?nešto mi baš palo na pamet:lol:

ju..bash divna tema..kakao si se samo setila..
a nije bila do sada ..ovo je 101put
...
i daj mu odmah da ne razmishljash
 

Back
Top