Filmske adaptacije video igara

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
Da vas cujem...vasa misljenja...
Sto se mene tice,svi su bili jadni,ili prosijecni cak i neki koji su mogli da imaju dobru pri;u
Koju bi igru voljeli da vidite u filmskoj adaptaciji?Ko bi glumio glavne uloge,ko rezirao...?
Evo ja cu prva...Max Payne.Maxa bi glumio Mark WAhlberg
a da mogu da vratim vrijeme :mrgreen: to bi bio Mel Gibson...on bi bio idealan kad bi bio mladji...
Mona bi bila Famke Janssen....mada i ona je matora za Monu ali sta me boli uvo...
 
It was confirmed through The Hollywood Reporter that 20th Century Fox had bought the rights to bring the game to film in early 2003.[11] The Max Payne movie is being directed by John Moore. Mark Wahlberg and Mila Kunis[12] have been confirmed by Fox to play the roles of Max Payne and Mona Sax, respectively. Production began in 2008.[13] The movie will be produced by Collision Entertainment and Firm Films in Toronto,[14] and began filming in the Toronto Transit Commission's unused tunnel. It is rumored that the movie is attempting to go for a PG-13 rating.[15]
telepatija...:shock: evo sad saznah.Ja sam zadovoljna :)
ali su monu potpuno promasili :roll: ona jackie in Veselih 70ih...*** nista ne mogu dobro do kraja da odrade !!!
 
Evo sta sam ja gledao....

BloodRayne - Dobra prica, lose odradjeno...
BloodRayne II: Deliverance - samo je glavna glumica dobra...
Alone in the Dark - tipicno Uwe Boll smece...
Silent Hill - Masterpiece, najbolja filmska adaptacija neke igre do sada!
Hitman - Odlicno! Film drzi osecaj igre.
DOOM - Zabavan, za gledanje, mada isto smece...

Pored njih ima i Dungeon Siege (In the Name of the King - A Dungeon Siege Tale), Postal, uskoro ce Devil May Cry, Far Cry, S.T.A.L.K.E.R., Silent Hill 2, Max Payne, Alone in the Dark 2 i mnogi drugi....
 
Evo sta sam ja gledao....

BloodRayne - Dobra prica, lose odradjeno...
BloodRayne II: Deliverance - samo je glavna glumica dobra...
Alone in the Dark - tipicno Uwe Boll smece...
Silent Hill - Masterpiece, najbolja filmska adaptacija neke igre do sada!
Hitman - Odlicno! Film drzi osecaj igre.
DOOM - Zabavan, za gledanje, mada isto smece...

Pored njih ima i Dungeon Siege (In the Name of the King - A Dungeon Siege Tale), Postal, uskoro ce Devil May Cry, Far Cry, S.T.A.L.K.E.R., Silent Hill 2, Max Payne, Alone in the Dark 2 i mnogi drugi....
Ovi imaju sanse da postanu dobri filmovi...ovi boldovani.
 
Nolf definitivno...sada bas ne mogu da se setim ikog ko bi mogao da bude u glavnoj ulozi Cate,ali morala bi da bude neka glumica koja zna da bude drska..bas kao i Cate.Uz dobrog rezisera verujem da bi film bio dobar,ima raznih zanimljivih destinacija i tako...

Saro...a football manager ? :p
 
Nolf definitivno...sada bas ne mogu da se setim ikog ko bi mogao da bude u glavnoj ulozi Cate,ali morala bi da bude neka glumica koja zna da bude drska..bas kao i Cate.Uz dobrog rezisera verujem da bi film bio dobar,ima raznih zanimljivih destinacija i tako...

Saro...a football manager ? :p
malo sam luda za ovom glumicom u zadnje vrijeme...ali vjerujte mi ona bi mogla i Cate i Monu da igra...
http://www.wallpapergate.com/data/media/382/famke_janssen_2866.jpg
http://www.wallpapergate.com/data/media/382/famke_janssen_2866.jpg
http://image.guardian.co.uk/sys-images/Film/Pix/gallery/2003/04/29/famke.jpg

Što se tiče Football Managera ako bi bilo u mojoj verziji istog,to bi bila najbolja sapunica ikada prikazana :lol:
 
treba Warcraft film da dodje pochetkom 2009 ;)

e, da, to ce cini mi se ubiti pitera dzeksona i lotr jer je decko ubio pricu u pojam... A od ovih se nadam da nece toliko biti komercijala kada se o filmu radi bar...mada do sada su se pokazali kao teska...

Nadam se da ce neko da uradi remake of Lotr sa svim detaljima iz knjige [jeste da bi trajalo par puta duze ali *** za prave fanove to je nista]...
 

Back
Top