kuca braka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost
Koja je kuca braka i dece i da li postoji neki sajt na kome se moze uraditi besplatna karta sa rasporedom planeta za ovu godinu?Astrolog koji mi je radio horoskop za 2004 rekao mi je da mi stoji 100% trudnoca ove godine,po cemu se to vidi?
 
po raznim stvarima, posebno po ucestalom sexu bez kontracepcije i rastu stomaka :lol:

za ovo treba da se uradi natalni i solarni horoskop. ne znam ni jedan sajt koji radi ovaj drugi. a gde se to vidi...peta kuca, aspekti meseca sa venerom i/ili jupiterom npr.
 
Hvala ti anakin,ti si ovde jedina koja se trudi da odgovori na pitanja i zna o cemu prica.
Pozdrav
ps:po mom astrologu ovo je najplodnija godina mog zivota,pa ako bude bebe javicu :D
 
Solarni (godisnji) horoskop se ne moze tumaciti van natalnog. Dakle, bez obzira na sta god da ukazuje, ako isti parametri ne postoje vec naglaseni u natalnoj karti, nece se bitno odraziti na zivot osobe.

Za trusnocu je recimo uvek bitna pozicija Meseca u zenskom horoskopu, znaka Raka i Lava, kao i Venere.
5. polje vise ukazuje na okolnosti u kojima se ostaje u drugom stanju (ovo sve pisem iz iskustva koji sam do sada imala sa klijentima, pa ako neko ima drugacija neka spomene, dobro ce doci...)

Dok u godisnjem cesto los aspekt Venere i Meseca ukazuje na trudnocu...

1974. Saturn je bio u Raku, njegov povratak na tvoju natalnu poziciju govori o tome da ces svakako 2004. i 2005 morati da se prihvatis mnogo vecih odgovornosti i obaveza nego sto je to bio slucaj do sada. E sad, na tebi je da li ce to biti kroz porodicu, dete i sl, ili ces mozda diplomirati, upisati dalje skolovanje, ili napredovati u firmi (ako radis), i postati ambicioznija...

SA u Raku donosi strah od gubljenja egzistencijalne sigurnosti i uvek su okolnosti teske kada se ostaje u drugom stanju (drugim recima, nije sve potaman)... obicno je najveci problem stan ili kuca...
 
ne slazem se da los aspekt meseca i venere znaci trudnocu, pre bih rekla da je obrnuto.

bas dobri akpekti izmedju ove dve planete + jupiter znace zacece...losi medju ovim planetama mogu da znace samo probleme u trudnoci.
jos ako je jedna od ovih planeta u skorpiji, sa natalnim kavadratima, definitivno los aspekt u solarnom nece doneti trudnocu (ako trudnocu smatramo za dobru stvar, zar ne?)- problemi sa genitalijama...a u jarcu - neplodnost.
 
Ovako,prvo da kazem IZVINI onome ko je otvorio temu,jer se ubacujem sa svojim "pitanjem" :wink:
Sada se obracam "anakin" Mozes li mi makar ti pojasniti kako se to izracunava podznak?!!Stvarno zelim da znam,20 godina zivim a neznam koji mi je podznak.Uz to mladja seka me gnjavi da i njoj izracunam a nemam pojma kako se to radi...pomozi please :wink:
 
anakin:
ne slazem se da los aspekt meseca i venere znaci trudnocu, pre bih rekla da je obrnuto.

.

ja sam napomenula da govorim iz iskustva koje mi je pruzila praksa... U godisnjem horoskopu VE 90 LU, desi se trdunoca, tacno, propracena mnogim neprijatnostima, ili je neplanirana, nezeljena, ili se partneri najvise svajdaju od momenta kada se konstatuje trudnoca i sl.... ili devojka (Venera) ne zeli (90) da postane majka (Mesec)pa ode da abortira...

Ali - desi se... hocu reci, velike su sanse...
 
mystical_ocean:
Ovako,prvo da kazem IZVINI onome ko je otvorio temu,jer se ubacujem sa svojim "pitanjem" :wink:
Sada se obracam "anakin" Mozes li mi makar ti pojasniti kako se to izracunava podznak?!!Stvarno zelim da znam,20 godina zivim a neznam koji mi je podznak.Uz to mladja seka me gnjavi da i njoj izracunam a nemam pojma kako se to radi...pomozi please :wink:

imas knjige na tu temu....a imas i programe za kompjuter :wink:

pa dajte mi podatke napokon pa da vam izracunam!
 
alexandra011:
anakin:
ne slazem se da los aspekt meseca i venere znaci trudnocu, pre bih rekla da je obrnuto.

.

ja sam napomenula da govorim iz iskustva koje mi je pruzila praksa... U godisnjem horoskopu VE 90 LU, desi se trdunoca, tacno, propracena mnogim neprijatnostima, ili je neplanirana, nezeljena, ili se partneri najvise svajdaju od momenta kada se konstatuje trudnoca i sl.... ili devojka (Venera) ne zeli (90) da postane majka (Mesec)pa ode da abortira...




Ali - desi se... hocu reci, velike su sanse...


moguce...ali onda bas ne treba savetovati trudnocu ako je to pitanje.
 
E pa sad ste me zbunili.Evo ovako,ako sam ja rodjena 24.08.1974. u 04:45 u Uzicu,sta kazu Mesec,Saturn,Venera i ostalo drustvo,po pitanju mojih majcinskih instikta.Hvala unapred.
 
anakin:
alexandra011:
anakin:
ne slazem se da los aspekt meseca i venere znaci trudnocu, pre bih rekla da je obrnuto.

.

ja sam napomenula da govorim iz iskustva koje mi je pruzila praksa... U godisnjem horoskopu VE 90 LU, desi se trdunoca, tacno, propracena mnogim neprijatnostima, ili je neplanirana, nezeljena, ili se partneri najvise svajdaju od momenta kada se konstatuje trudnoca i sl.... ili devojka (Venera) ne zeli (90) da postane majka (Mesec)pa ode da abortira...




Ali - desi se... hocu reci, velike su sanse...


moguce...ali onda bas ne treba savetovati trudnocu ako je to pitanje.

naravno, vec kontra... nagovestiti mogucnost iste i savetovati klijenta da se cuva, vodi racuna, koristi zastitna sredstva...
 
anakin:
mystical_ocean:
Ovako,prvo da kazem IZVINI onome ko je otvorio temu,jer se ubacujem sa svojim "pitanjem" :wink:
Sada se obracam "anakin" Mozes li mi makar ti pojasniti kako se to izracunava podznak?!!Stvarno zelim da znam,20 godina zivim a neznam koji mi je podznak.Uz to mladja seka me gnjavi da i njoj izracunam a nemam pojma kako se to radi...pomozi please :wink:

imas knjige na tu temu....a imas i programe za kompjuter :wink:

pa dajte mi podatke napokon pa da vam izracunam!


na ovom forumu,vec mi je(jucer) neka cura rekla da sam u podznaku rak,ali ipak trazicu misljenje i od tebe :wink:
04.05.1984.g oko 09:40 u Tuzli,BiH
a moja sestra je 13.12.1989. u 22:50 Tuzla... eto,toliko... :wink:
 
Anonymous:
anakin:
mystical_ocean:
Ovako,prvo da kazem IZVINI onome ko je otvorio temu,jer se ubacujem sa svojim "pitanjem" :wink:
Sada se obracam "anakin" Mozes li mi makar ti pojasniti kako se to izracunava podznak?!!Stvarno zelim da znam,20 godina zivim a neznam koji mi je podznak.Uz to mladja seka me gnjavi da i njoj izracunam a nemam pojma kako se to radi...pomozi please :wink:

imas knjige na tu temu....a imas i programe za kompjuter :wink:

pa dajte mi podatke napokon pa da vam izracunam!


na ovom forumu,vec mi je(jucer) neka cura rekla da sam u podznaku rak,ali ipak trazicu misljenje i od tebe :wink:
04.05.1984.g oko 09:40 u Tuzli,BiH
a moja sestra je 13.12.1989. u 22:50 Tuzla... eto,toliko... :wink:

zaboravila sam se prijaviti,ovo gore sam bila ja... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top