Photoshop ludorije

@Ivana Misic
Pa uglavnom na www.99designs.com idem... Ovi radovi su tamo postavljani. Malo dosadi da se samo zalipish za PhSh i pravish kojekakve zezalice. Na ovaj nacin postaje zanimljivo. Odaberesh konkurs, dakle imash zadatak i takmicish se sa ostalima... Povremene zarade fino uticu na hobi :D ... Probaj... Nishta ne koshta a mozesh da se na pravi nacin "ukljucish u igru" ;) Postaje interesantnije jer je u igri vishe faktora koji te motivishu a i na kraju krajeva imam utisak da se lakse i bezbolnije izucava PhSh na ovaj nacin. Konkurencija je naravno ogromna ali veruj mi u 70, 80 posto slucajeva profi dizajn otpada jer... Takav je narod... :D Iskustvo ti dakle nece biti problem... Samo sto detaljnije procitaj sta oglasavac konkursa zeli ili ne zeli i potrudi se da sto kreativnije prema tim zahtevima kreirash ideju... Neki od oglasivaca, ukoliko im se svidja tvoj dizajn konstantno ce ti odgovarati na temu shta popraviti da bi izgledalo onako kako su oni zamislili. Moj ti je savet da trazish na pocetku konkurse gde su manje nagrade od 100 do 300 dolara i gde ima malo konkurencije a feedback je konstantan. Kasnije kad se uhodash kreni na proverene i jake konkurse. U svakom slucaju dobices sigurno dobru zabavu ukoliko to trazish i neiscrpan izvor ideja od drugih dizajnera mozda za neke tvoje lokalne projekte... Bilo kakvo ozbiljnije bavljenje dizajnom na ovom sajtu ne preporucujem ukoliko ne mislish da se zalepish 24 sata za racunar ili postanesh toliko dobra da za nekih sat ipo, dva uradish 7,8 dizajna na zadatu temu...

Bilo kako bilo evo interesantnog nacina da se zabavish.... Kreiranje logoa ce ti oduzeti najmanje vremena a sve shto zelish da naucish mozesh tu da isprobash. pa... uzivaj! Javi kako i da li ti se svidja...
 
Poslednja izmena:
@sceliano
Zahvaljujem ti na opseznom objasnjenju i dobronamernim sugestijama.Da si dobar dizajner,jesi.Vidi se progresivnost paralele materijala sa otvaranja teme,i poslednjeg postavljenog
No,preskoci ti moje pitanje.........U kojem domenu marketinga si zastupljen konkretno?

Prilazem vezbu,na uvid.Napredovacu..................:hahaha:
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    31 KB · Pregleda: 27
.....U kojem domenu marketinga si zastupljen konkretno?

Strateški marketing i marketing inovacija. Ma na svim poljima... Zaduzen sam za marketing generalno u mojoj firmi i dizajn i menadzment! Ali marketin pre svega. Cak sam i izlozbene police ja dizajniro i radio. :D Boze zdravlje do godine bice i medjunarodni. ;) . Ali se paleta shiri od nove godine tako da ce se tada znati vishe o mom samom poslu. Sto me dovodi do toga da je popaj rekao da se drzimo teme ;) Uljudi se izbacice nas :D

Evo da opravdam post.....

Comics

Auto Import

9lives

HAINSIGHT

SuperJobPosts

AQUA

Skejt
 
@barabo,hvala ti na ideji za cestiku.Napravih najavu za predstojece praznike......Za inspiraciju mi je posluzio Sinatra..I did It My Way:D:D

@sceliano,super ako ti je tako.Jer za medjunarodne varijanteje zalogaj veci.Potreban ti je niz ispunjenih kriterijuma kao i sertifikata,da bi usao na evropski trade market,a time i velik kapacitet i obim posla,sto obuhvata industrijski objekat,ili objekte opremljene prema odredbama i zakonima.:D
Da se ne prezivas Delta Miskovic??:hahaha:
Ja Ne.............:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Prilozi

  • My Way.jpg
    My Way.jpg
    30,7 KB · Pregleda: 41
@barabo,hvala ti na ideji za cestiku.Napravih najavu za predstojece praznike......Za inspiraciju mi je posluzio Sinatra..I did It My Way:D:D

@sceliano,super ako ti je tako.Jer za medjunarodne varijanteje zalogaj veci.Potreban ti je niz ispunjenih kriterijuma kao i sertifikata,da bi usao na evropski trade market,a time i velik kapacitet i obim posla,sto obuhvata industrijski objekat,ili objekte opremljene prema odredbama i zakonima.:D
Da se ne prezivas Delta Miskovic??:hahaha:
Ja Ne.............:hahaha::hahaha::hahaha:

Stoji to sto ti kazesh... Obim posla je cela zemlja a konkurencije bukvalno nemam... Zakoni, kriterijumi i sertifikati odavno su mi poznati tj. ovo je finalna faza sto se tice medj. mark. ali nemojmo vishe o tome... hobi mi sluzi da zaboravim na posao. A i popaj nas je lepo zamolio.


Fit
 
@barabo,
prosli put si mi sticajem okolnosti ostao kratak za komentar:)
Ako bi mi mogao dati koju sugestiju,obzirom da sam na samom pocetku.
Slobodno ozezi,imam jaka ledja:hahaha:

boje su ti nekako tupe... probaj malo umestyo tih krugova neke pahulje ili mesec ili vec neshto slichno... ono nova godina ponoc... zvezdice, vatrometi, sharenish ...
boja slova mi se ne svidja nikako...misslim crna....pa nova godina je :)
 
Vidis,nije mi na pamet pao praznicni ambijent zbog slova..........Kontrast mi se cinio dovoljno jak.Da ne stipa oci(osim ako nije ruzno)z:lol:z:lol:Da promenim i background onda.....................
Moram priznati da mi je malo problem crtati,ovako misem.Puno je lakse na papiru.Potrudicu se.
Moram amalo vezbati..malo vise..........Mogla sam uzeti touch sreen, a ne uzoh:)
Hvala ti puuuuuuno......
 
Poslednja izmena:
Fotografisem neke lepote iz okolisa.
Htela sam pitati ekipu koja zna,da mi da savet,koji bi eventualno efekat mogla primeniti,ne bi li slika izgledala jos bolje.Probavala sam,a posto razvijam cula,ne znam za koju bih se odlucila.
Evo slike,a vi kad stignete,
I Happy New Year Svima!:jelka::ponoc:
 

Prilozi

  • breza.jpg
    breza.jpg
    28,5 KB · Pregleda: 20
Dobro jutro!
Opet Zurim.................da se javim..............



Ovo prilozeno,nije moj rad.................
Ali mi se toliko dopada,da sam ga morala sa vama podeliti.
Silna Ideja
 

Prilozi

  • 1076488421-0B.jpg
    1076488421-0B.jpg
    18,4 KB · Pregleda: 25
Poslednja izmena:

Back
Top