Filmske Adaptacije Stripova

watchmenposter16.jpg


Jeli neko citao strip,ja nisam.Sta mislite na sta li ce ovo da lici?
 
Watchmen je film koji jeste novina (nikada cuo a iskreno i ne volim marvel superheroje), gledao, razmislio i kazem da je teska glupost.ekipa bivsih superheroja koja se okuplja posle vise godina da bi rasvetlila ubistvo jednog od njih. Fora sa rusima i atomskom bombom (BLJAK). A razrada likova je uh...kako da kazem...ma bre...Rorshach i komedijas oni daju malo gledljivosti ali dr.Manhatan (ma ni oni ne znaju za koji ce im u filmu)...i film je predug uz idiotski kraj....sorry ali bas mrzim ovakve gluposti...:dontunderstand:
 
Watchmen nije Marvel nemoj da mi vredja Wathcmen-a to ti je DC Comics radio je Alan Moore genije od coveka(isto radio V for Vendetta mnogo dobra stvar)...

Strip ima stravicno tesku i kompleksnu pricu koju je NEMOGUCE nabiti u film a da film ne bude duzi od 12 sati...

Ovim filmom po meni mogu da se razocaraju samo osobe koje ocekuju jos jedno tipicno HollyWood-sko djubre koje se bazira na "Hajde da rasnosimo stvari sa tonom eksploziva jer izgleda kul! KO j**be pricu i likove EKSPLOZIJE BATOOOOO!" i ljudi koji ne zele malo vise da razmisljaju o onome sto su upravo videli....
 
Poslednja izmena:

Back
Top