....jos jedna tema POMOZITE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

labo

Aktivan član
Poruka
1.481
ovako. Dobio sam Generals + Zero Hour na DVD-u. E sad, Zero hour je narezan na 2 imagea i to je ok, a Generals nije bas dobro narezan, znaci u jednom folderu se nalazi sve sa oba diska. Znaci ja kliknem na Setup i krene instalacija i kad stigne do pola trazi drugi disk, sto je normalno i tu krene problem jer ne znam sta i kako da ubacim...
U folderu se izmedju ostalih fajlova nalazi i neki cad fajl od nekih 690 mb. To pretpostavljam da je veci dio diska 2 generala.
Meni konkretno treba da neko ko ima generale- drugi disk, uzme i "uslika" taj folder kad se otvori disk i zalijepi na ovoj temi kao sliku.jpg , da ja vidim sta se sve nalazi na tom disku osim ovog fajla od 690 mb, jer kad samo njega narezem na disk, setup ne moze da ga prepozna kao drugi disk.
Ili ako ima generale kao image, da mi posalje mini image kad ja to mountujem u alkoholu da vidim sta je sve tu.
..i jos jedno pitanje, da li postoji neki program kojim se moze staviti proizvoljan broj fajlova sa hard diska kao jedan image. To bi me spasilo narezivanja ovog drugog diska.....
poz!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top