Vise od glume

forgotten vampire

Primećen član
Poruka
558
"Odlicno sam odglumila ulogu klosarke. Sada zelim biti u nekom drugom filmu i imati drukciju ulogu."

Uvek sam se menjala samo zbog radoznalosti, iz dosade ili iz inata drugima. Medjutim, dosao je taj trenutak kada zelim da se promenim zbog nekog! I dalje nisam raskrstila sa prosloscu.. Menjam se zbog osobe koja je moja proslost, a mozda.... mozda bude moja buducnost. Sanse su male, ali resila sam da se potrudim..


Da li ste vi nekada jednostavno pozeleli da okrenete sve za 360 stepeni? Da li ste pokusali? I, sto je najbitnije, DA LI ILI KOLIKO STE USPELI U TOME??
 
Za 360 stepeni pa da nastavim u istom pravcu i istom smeru? :-) Svakako. Samo to niko nije mogao da zna koji je bio moj pravac i smer kojim sam do tada isla pa tako niko nije mogao da zna kojim pravcem i smerom cu da nastavim.
 
Mislim da svako u zivotu ima neku fazu kada sve hoce da promeni,bilo fizicki ili psihicki...valjda:roll:Meni se to desilo kada sam bila sesti-sedmi razred osnovne.Stvari u odeljenju su bile katastrofalne,svi su se mrzeli medjusobno,a onda covek ima prirodnu potrebu da se istakne,postane neko koga ce ostali ceniti....Tada sam i odlucila da se promenim...Bila sam prilicno stidljiva i povucena,sada sam totalno drugacija....i mnoooogo samouverenija.Mada,mislim da se samopouzdanje swe wreme nosi u sebi,a onda dodje vreme kada ispliva na povrsinu,tako da ga svi vide:-P.U mom slucaju je promena uspela,ALI NE MENJAJ SE ZBOG DRUGIH VEC ZBOG SEBE!!!! Pa srecno!!8-);):P:cool:
 
pa...htela sam ja skroz da se promenim,izgled,ucenje,drustvo nacin ponasanja .ma sve ali ipak nisam,a to dokazuje da ne mogu,ja sam ovako prirodna,.......100000000 puta sam htela da se promenim a ja sam nastavila po starom!!!
 
Da jesam,a u tome su m i pomogli chasovi glume.Extra je,jer jedino onda mogu da zivim barem na tren u tudjoj kozi,da vishe ne budem ja ja nego neko drugi.Tako malo po malo i ja sam se promenila ne u potpunosti ali sada malo drugachije gledam na pojedine situacije.I da naravno...stil oblachenja...pfff..malo sam ga samo promenila.A sad mozda nisam uspela za tih 360 ali recimo da sam uspela samo 299.Mislim i to mi je dovoljno
 
Uuu ja hocu jos od druge godine srednje da se promenim pa ne ide... :D
Smeta mi sto nemam dlake na jeziku, sto volim da popijem (ali bas) i onda upadam u probleme, sto sam lenj...i tako dalje.... :D
 
... nema nista gore nego glumiti drugaciju osobu od one kakva jesi...:oops:

hm.. kod mene je drukcija prica.. ja pokusavam da se vratim na staro jer sam se prilicno iskvarila.. nisam losa za druge, nego za sebe.. ali to nisam ja.. to je u pitanju.. bila sam i alkoholicarka i klosarka i stidljiva i bezobrazna... ali sada hocu da budem ................
JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Uuu ja hocu jos od druge godine srednje da se promenim pa ne ide... :D
Smeta mi sto nemam dlake na jeziku, sto volim da popijem (ali bas) i onda upadam u probleme, sto sam lenj...i tako dalje.... :D

ista situacija:D
pokusavala,pokusavala,pokusavala..ne ide...uvijek me nesto vrati...hmm sjecam se jednog perioda kad sam bukvalno bila po dijelic osoba oko mene...al to je bila gluma(fala bogu),prilagodjavanje...pojma nemam zasto,uvijek sam pokusavala da se istaknem, da budem drugacija,a tek nakon nekoliko god bi uvidjela da sam samo u momentima kad sam bila potpuno ja,bila najsrecnija i najzadovoljnija sobom(i imala najbolje drustvo i momke oko sebe..) Eto sad sam konacno raskrstila sa sobom...nasla neke vrijednosti,stvari i ljude koji mi znace...za ostalo *** ...mada kad pogledam,u sustini ja se nikad nisam promjenila (pubertet,srednja,neko sazrijevanje...kao da sam ih prespavala..).sve je to proslo pored mene...mislim na svoju licnost, i neke ideale...

-buntovnicki nastrojeno dijete sa pretjeranom mastom i djackim zeljama..i dalje se nekontrolisano smijem do suza,placem kad mi shune,gubim "prijatelje" jer sam bas u tom momentu pozeljela da kazem sve sto mislim,farbam(krecim) zidove temperama, lezim na balkonu i cijelu noc gledam u zvijezde,sanjam da cu otici odavde, biti astronaut i udat se za glumca s zelenim ocima...eto kao u 6-om osnovne...

u svakome od nas postoji vise ja,2 ili 3 su dominantna,a ostali isplivaju s vremena na vrijeme...ne vjerujem da se iko moze stvarno izmjenit (360stepeni) jer sve je to privid,maska...kad ste sami,kad niko ne gleda,kad sanjate,razmisljate o zivotu,slusate dobre stare pjesme za koje niko od vaseg drustva nije cuo-e to ste vi...i ne mozete to izmjenit,izbrisat,vec samo sakrit...

Mada kazu "svaka promjena je dobra"...ma sto ja znam....ovo su razmisljanja mog ja,pa ako sam koga smorila, ja i moje ja se izvinjavamo(mada ja i moje ja smo jedno ja...NE necu vise stvaarnoo!!!eo odlazim..otisla...)
 
Ako se budes trazila,neces se naci nikako.Bolje ostavi sve kako jeste!

"pravi poziv za svakoga bilo je samo jedno: doci do sebe samog".......hese
mislim da svaki covjek treba da trzi sebe, i ako se pronadje treba da pokusa da se izgradi u ono sta on sam misli da zeli....jer ipak mi najvise vremena provodimo sami sa sobom, pa zar nije logicno da bi onda trebali da saznamo ko smo?
 
videla sam dosta bezuspesnih metamorfoza, ali i par zaista zadivljujucih...tako da smatram da su promene moguca pa cak i pozeljna stvar
Samo, ti si uvek TI, ne postoje neke promene za 360 stepeni (sto je ujedno i pun krug, pa je malo besmisleno), postoji samo usmeravanje, izgradnja licnosti, prevazilazenje strahova i losih ubedjenja...A to ces uciniti na sebi svojstven nacin, i samo za SEBE naravno
 

Back
Top