izgubljeno samopouzdanje

G

gosca

Gost
pozdrav,zna li neko kako vratiti izgubljeno samopouzdanje,Ja sam ga nazalost izgubila zbog meni neresivog problema (pojacana dlakavost)povukla u sebe i jednostavno..imam ponekad osecaj kao da nezivim da nisam prisutna jer sve lepo oko mene ja propustam.Molim vas za pomoc
 
Daj, nemoj da si blesava! Zasto bi ti gubila samopouzdanje zbog nekog fizickog problema na koji ne mozes da utices? Jesi li cula za paraolimpijske igre na kojima se takmice invalidi? Koliko sam te shvatio, tvoj jedini problem su dlake, a onaj nesrecnik bez obe noge i dalje zeli da igra basket i to jos ni manje ni vise nego na olimpijadi, pa to i radi! Ne luduj, nemoj da gubis samouverenost zbog necega sto i nije fizicki nedostatak, nego gledaj na to kao na fizicki visak i budi osoba kakva i jesi. Ja, iskreno, imam drugaricu koja je 77.godiste i ima izuzetan problem sa bradom i brkovima, ali je stvarno volim, volim njenu dushu!!! A priznajem ti i da me privlache devojke koje su maljavije... Zato, saberi se i razmisli kako da resis neki PRAVI problem...
 
DObro ti je odgovorio enriko a ja cu da se nadovezem. Da li si cula za trajnu depilaciju? Ja licno nemam tih problema pa ne mogu da ti dam neke detaljnije savete oko toga, ali mnogi saloni lepote to naveliko rade... Ako je to tvoj jedini problem, ti si onda sreckovic jer ga nije tesko resiti... I mozda se i jave neke devojke koje imaju iskustva sa trajnom depilacijom, ako ne, raspitaj se o tome u nekom od salona lepote.
Srecno! :wink:
 
Draga to su samo dlake,danas imas toliko nacina da se resisi istih da zaista ne vidim zasto to smatras tragedijom svog zivota,depilacija pa da je radis i 2 puta mesecno ce te resiti tih problema,pa onda epilacija...daj,glavu gore!
 
Hm to si u pravu nakon toga sta mi se desilo pocela sam da kukam nad svojom sudbinom,ulicom vise nisam mogla da podignem glavu i slobodno secem.Jer sad sam kao mlada ptica kojoj su krilo slomili..dali ce ona ikad moc da poleti?! Pozdrav od gosce!
 

Back
Top