Temperatura maticne

Ramzes

Početnik
Poruka
48
Pozdrav,
Imam ASUS-ovu maticnu plocu cija je oznaka:Asus M2N-SLI DELUXE NVIDIA nForce 570 i zanima me kolika je normalna temperatura ove ploce a kolika je maksimalna do koje ona moze da ide a da se ne pregreje.Ima program PC Probe 2 koji sam dobio uz ovu maticnu i on mi pokazuje da je Treshold po default-u 45 stepeni.Nesto mi to izgleda malo.Prilikom igranja nekih igrica ona i dolazi do te temperature.Ako je vazno ostali deo konfiguracuje jeCPU-AMD Athlon64 X2 6400+Black Edition
Gragika-NVIDIA GF8800GT
Napajanje-550W
Memorija-GEIL-2X1GB 800MHz
Kuciste-ANTEC NINE HUNDRED
Hvala unapred
 
40c... neka normala... kakvo ti je hladjenje? otvori kuciste? ;)

ako bude pregrevanja osetices usporenja i bagove... ne brini opet za plocu procesor je bitan koliko se zagreva ;)

Pravo da ti kazem ovo kuciste sto imam je extra i mislim da nema potreba da ga otvaram.Imam 1 ventilator fi 200mm,i 3 komada fi 120mm a na bocnoj strani je ostavljeno i jedno mesto za jos jedan od fi 120mm.Kuciste je bas gamer-sko.A sto se tice temperature CPU-a ona se krece pri nekim jacim igrama oko 50-53 stepena.Hvala ti na odgovoru i mislim da sam bio malo paranoican sto se tice temp.Veliki pozdrav;)
 
Pravo da ti kazem ovo kuciste sto imam je extra i mislim da nema potreba da ga otvaram.Imam 1 ventilator fi 200mm,i 3 komada fi 120mm a na bocnoj strani je ostavljeno i jedno mesto za jos jedan od fi 120mm.Kuciste je bas gamer-sko.A sto se tice temperature CPU-a ona se krece pri nekim jacim igrama oko 50-53 stepena.Hvala ti na odgovoru i mislim da sam bio malo paranoican sto se tice temp.Veliki pozdrav;)

Sta si ocekivao AMD se vise greje . U principu crci ce na 90+ stepeni.
 

Back
Top