Urosevac

sumpor

Zainteresovan član
Poruka
157
Pozdrav svim Urosevcanima, kao i ostalima koji su svratili na podforum.
Evo jednog nacina da se sretnemo na jednom mestu i delimo uspomene.
Tema je siroko otvorena i sluzi za povezivanje svih nas koji sada nazalost ne zivimo u Urosevcu.
Ako Vam se svidja ideja, registrujte se , posaljite neku sliku iz svog fotoalbuma, itd.
Puno pozdrava!
 
A, evo i slike...

Kopija od DSCF0565.JPG
 
Pozdrav svima iz Urosevca! Zavrsio sam tehnicku skolu N.Tesla 1974god.Celo moje detinjstvo je vezno za Urosevac.Kad naigju secanja to je nesto sto nemoze svako razumeti vec samo onaj ko je to doziveo.Prvi skolski koraci u T.Cangi,uciteljica Kosara pa srednja skola, pa prva ljubav.......!.Korzo prica za sebe,svako je znao svoje mesto.Ja sam obicno stajao pokraj jednog krivog drveta preko puta ono sto je prodavao semenke(sad mu se nesecam imena) u ulici sto vodi ka bioskopu.
Opet ne mogu produziti sa pisanjem,Urosevac premnogo volim,tu sam na 50km od njega a tako daleko.Produzicu sa pisanjem kad se malo sredim i jos jednom pozdravljam sve Urosevcane i pisite.Vojo.D
 
Ja nisam iz Urosevca, ali imam drage prijatelje iz ovog grada, tako da mi je uvek drago da cujem za Urosevac. Ustvari uvek mi je drago cuti da je neko tako vezan za svoj rodni grad, jer sam i ja jako vezana za Ivanjicu, svoj rodni gradic. Pozdrav i od mene za sve na ovom podforumu i sve najnaj.z:dd:
 
U Makedoniji se Sveti Sava proslavio na organiziran nacin.Za srbe je Sveti Sava u Makedoniji neradni dan.Zna li neko kako je Sveti Sava proslavljen na Kosovu?Pozdrav!!
Dangubic
 

Back
Top