GTA IV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lord Of Midnight

Primećen član
Poruka
887
Posto ne mogu da nadjem temu vezanu za GTA IV, otvoricu novu temu gde cemo ostavljati najnovije informacije o igri.

E pa evo sta sam danas procitao u gameplay:
"Ne verujem da je ovo prva vest, ali je svakako potez u stilu Rockstar Games-a. Navodno je na zvanicnom blogu objavljeno da ce jedna od prostitutki u novoj GTA igri imati lik Hilari Klinton. Ona je vatreni pobornik zabrane i cenzure video igara. "Ubijati ljude u virtuelnom svetu je stetno za drustvo, zato ja provodim svoje vreme u senatu, zabrinuta za kompijuterske igre, a ne za zive ljude.", glasi porodicni citat. Rockstar dalje tvrdi da ce Hilari-prostitutka nakon sexa pitati: "Da li ces glasati za mene?", a kad je ubijete, poslednjim dahom ce se pozaliti: "Sada nemam sanse da postanem predsednica!"
Jedva cekam da izadje!:lol:
 
Evo linka ka oficijalnom sajtu GTA IV koji je nedavno pusten u rad.
http://www.rockstargames.com/IV/
Da bi ste pristupili sajtu morate uneti datum rodjenja, pa pazite da se ne zeznete kao ja. Ako nemate 18 napisite da ste rodjeni 1989. Ja budala stavio 1991 i sad kad god ocu da odem na sajt izbaci mi "Sorry, you may not view this site".:x:x
 
Nema sanse. Izbrisao sam kolacice, pokusao sa drugim broswer-om i dalje mi izbaci istu poruku. Mozda zbog IP adrese, ali ako je zbog ip adrese onda niko ko ide preko istog provajdera kao ja nece moci da pristupi sajtu.:lol::lol:
 
3762_gta_iv.jpg

Pa po meni grafika i nije nesto narocito. Moze to i bolje ipakce assassin's creed bitimnogo bolji bar po grafici.:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top