IZGUBLJENI / NADJENI LJUBIMCI

Jel tom psu pise Lunja na celu ili ces da postavis normalnu sliku?

Mislila sam da mozete kliknuti na link :)

http://forum.krstarica.com/attachment.php?attachmentid=344382

- - - - - - - - - -

Lunja.jpg
 
Pronasao sam zenku staforda sinoc kraj puta. Po mojoj proceni nije starija od god i po dana. E sad ne nadjem nigde nista da se trazi ili nesto. Ima krpelja, sape su joj izuljane dole skroz, kontam da je trcala na betonu jako puno. Doneo sam je kuci posto imam slobodan box gde sam drzao rotvajlera. E sad treba mi savet nekoga iskusnog, sta da radim dalje?
 
NESTAO---HITNO!!!!
Štene mešanac nestao 02.07. na Banovom Brdu, u ul. Petra Martinovića kod zgrade br.29 Mnogo je mali i bespomoćan, zato je jako hitno da ga vratimo, ako ga iko vidi ili čuje da je neko video, molim vas javite i delite...hitno je, maleni je izgubljen ako ostane napolju...ako neko nešto sazna neka bude dobar da kontaktira mene na 062/821-5605 (Tanja) ili moju ćerku, Kristinu, na 064/20-30-191, unapred hvala!
ŠIŠKO MALENI.jpg
 
Izgubljeno stene, zenka crne boje sa crvenom ogrlicom staford na Zvezdari pre 5 dana.
Pronalazacu sledi nagrada hvala.
062237641
Vlado
Pronasao sam zenku staforda sinoc kraj puta. Po mojoj proceni nije starija od god i po dana. E sad ne nadjem nigde nista da se trazi ili nesto. Ima krpelja, sape su joj izuljane dole skroz, kontam da je trcala na betonu jako puno. Doneo sam je kuci posto imam slobodan box gde sam drzao rotvajlera. E sad treba mi savet nekoga iskusnog, sta da radim dalje?
 
spar, moraš do veterinara da vidiš da li je čipovana. Ako jeste, imaš podatke vlasnika. Ako nije, neka je kod tebe. Oporaviće se šape, a od krpelja je očisti. Mlada je, priviće će se brzo, a ti si već imao rota, tako da znaš sa tom vrstom pasa :)
Mala je imala sreće da si je ti našao.
 
Pronasao sam zenku staforda sinoc kraj puta. Po mojoj proceni nije starija od god i po dana. E sad ne nadjem nigde nista da se trazi ili nesto. Ima krpelja, sape su joj izuljane dole skroz, kontam da je trcala na betonu jako puno. Doneo sam je kuci posto imam slobodan box gde sam drzao rotvajlera. E sad treba mi savet nekoga iskusnog, sta da radim dalje?

Da li ima belu fleku na grudima i crvenu ogrlicu. Gde ste je nasli?
 
26.juna 2016.god. NADJEN PAS, okolina Avale, tigrasti kane korso, oko godinu dana, kastriran, chipovan (ocitao veterinar) ali tu pocinje drama-tog chipa nema u Republickom registru pa ne mozemo da dodjemo do imena vlasnika.U Veterini Beograd i Sluzbi zoohigijene isto kazu da nemaju taj broj chipa, ne zele da ga prime tj.nece ga primiti u azil ako ga mi tamo dovedemo i njihov'savet' je da psa vratimo u sumu/na ulicu? To je veliki pas, pitom ali ko zna sta bi se desilo kad proradi instinkt samoodrzanja?! Nas vlasnicki pas ga nije u potpunosti prihvatio pa se bojimo sukoba a ne bismo da obe zivotinje pate zbog ljudskog nemara. Molim vas podelite, sigurno ga neko trazi! Hvala.Slike i obavestenje stavljeni na FB grupu https://www.facebook.com/groups/142028589306271/
 

Back
Top