Manchester City F.C.

ma ovi moji nisu normalni, al da su bar kupili nekog pravog (Dijega, Deka, Arsavina ili tako nekog) ovaj prelazni rok
sad, ako nas kupe Arapi, pa kad pocnemo da se razbacujemo s parama, Rafa ce da kupi nekog pajsera tipa Voronjin za 40 milki iako on ne vredi pola kile kikirikija
jel se vraca Rajt Filps u Siti

Meni je Voronjin solidan igrac,ali kao sto rekoh i za Benajuna...VORONJIN nije za Liverpul.

Rajt Filips se vratio...meni zao al sta ces.
 
Ne moze da bude lepljiva, zato sto je dogovor bio da cetvorka bude lepljiva. A Celzijeva tema ima 6.903 posta (I ne znam sto si se bas za nju uhvatio kao primer. Sto se ne pitas zasto je Milanova lepljiva?), tako da zasluzuje da bude lepljiva. Vi postujte pa ce uvek biti na prvoj strani .
 
Poslednji u nizu fudbalera koji su se nasmejali na mogućnost da pređu u preko-noći-popularni Mančester siti je i vezista Arsenala Sesk Fabregas koji je poručio da bi odlazak u taj klub bio ravan samoubistvu.


Kreativni vezista "tobdžija" je na taj način jasno stavio do zanja novopečenoim vlasnicima manjeg mančesterskog kluba da gomila novca kojiimaju na raspolaganju ne može da kupi uspeh. Siti je bio i ostaće samo marginalni engleski klub.

"Ja imam samo 21 godinu i želim da napredujem u svojoj karijeri. Zbog toga bi moj eventualni odlazak u Siti bio ravan samoubistvu. Prelazak u takav klub za mene ne bi imao nikakvog smisla", izjavio je Fabregas za katalonski dnavnik "Sport".

Mančester siti, koga je pre nekoliko dana otkupila kompanija "Abu Dabi junajted", preko noći je postao zainteresovan za skoro sve što vredi na fudbalskom tržištu. Fudbaleri poput Fernanda Toresa, Ruda Van Nistelroja, Kake ili Điđija Bufona su, međutim, dosadašnje multimilinoske ponude i spekulacije odbili uz konstataciju da su čista fantazija.
 
Ne moze da bude lepljiva, zato sto je dogovor bio da cetvorka bude lepljiva. A Celzijeva tema ima 6.903 posta (I ne znam sto si se bas za nju uhvatio kao primer. Sto se ne pitas zasto je Milanova lepljiva?), tako da zasluzuje da bude lepljiva. Vi postujte pa ce uvek biti na prvoj strani .

Jeko jel nisi skapirala prozivku il se pravis luda?
nemoj to da trpis, ti si mod, zloupotrebi polozaj, imas moju moralnu podrsku:lol::lol::lol:
:banovati:
 
VALENSIJA SITIJU:MOZE VILJA ALI ZA 150M

Bombastične najave novih vlasnika Mančester sitija da će pokupovati sve najbolje igrače na svetu dobile su i prvi zvaničan odgovor. Čelnici Valensije su poručili da pristaju na pregovore o Davidu Vilji, ali samo ako bude jasno da će se ispuniti klauzula o obeštećenju vredna 150 miliona evra.

Predsednik "čeza" Visente Sorijano nije bio preterano impresioniran izjavama prestavnika "Abu Dabi junajted grupa" da mogu da idu po Evropi i kupuju šta god da im se svidi. Kao dodatni argument Sorijano je rekao da je Valensija već uspela da se odbrani od ponuda Real Madrida za Vilju.
"Nisam impresioniran time što oni pričaju. Stvar je jednostavna. Ako hoće da kupe Vilju, moraju da nam isplate ono što piše u njegovom ugovoru, a to je 150 miliona", rekao je Sorijano.

Slično je izjavio i Viljin agent Hoze Luis Tamargo.
"Sigurno je da oni imaju puno novca, ali to ne znači da će uspeti u namerama da u Mančester dovedu sve najbolje igrače. Vilja je rekao da ga zanima jedino Valensija, a oni hoće da ga zadrže koliko mogu. Na kraju, on nikada nije ni želeo da igra u Engleskoj", rekao je Tamargo.
 
pa problem ovog novopecenog tajkunskog kluba je samo zelja igraca da igraju za njihov maleni dres!!!!

klubove boli uvo,odvalis cenu kao Valensija i cekas. te tajkune takodje boli uvo jer se ocigledno jako dokoni razbacuju milijardama. dakle,sve je na igracu
 
Diogo Koco, koji je menadžer fudbalera Milana, Kake, izjavio je da brazilski reprezentativac nema ništa protiv da karijeru nastavi u Mančester Sitiju.
Čelnici kompanije "Abu Dabi junajted grup", koji su novi vlasnici Mančester Sitija, najavili su da su spremni da u narednom prelaznom roku angažuju Kaku, Kristijana Ronalda, Stivena Džerarda, Fernanda Toresa, Ceska Fabregasa i Đanluiđija Bufona.

Kaka nema ništa protiv Mančester Sitija, ali postoji uslov po kojem ta ekipa mora da se potvrdi. Ako sezonu završe iza četvrtog mjesta u Premijer ligi i ako se ne plasiraju u Ligu Šampiona, onda mislim da Kaka neće previše da se dvoumi. Bez obzira na ponudu i bez obzira na bilo šta drugo, rekao je Koco i dodao:

Moj klijent želi da igra samo u najboljim klubovima Evrope. To je prvi uslov i razmislićemo o Mančester Sitiju kada dođe vrijeme za to.

Kaka (26) je u Milan stigao 2003. godine iz Sao Paula.
 
Ronaldo u Mančester sitiju?

Brazilski fudbalski internacionalac i sadašnji član Milana, Ronaldo prihvatio je ponudu Mančester sitija da od 1. januara iduće godine zaigra u redovima ovog engleskog prvoligaša, tvrdi današnji španski sportski list "El mundo deportivo".

Kako se navodi, 31-godišnji Ronaldo potpisaće jednogodišnji ugovor sa "građanima" uz mogućnost produženja saradnje. Godišnja plata jednog od najboljih fudbalera svih vremena iznosiće devet miliona evra.

Bivši napadač Barselone i Real Madrida sastao se prošle sedmice u Brazilu sa predstavnikom Mančester sitija Karlosom Robertom. Prema navodima lokalnih medija, zatražio je nekoliko dana kako bi reazmislio o ponudi koju je sada prihvatio.
 
Mančester Siti prekinuo pregovore sa Ronaldom



Engleski fudbalski prvoligaš Mančester Siti prekinuo je pregovore sa brazilskim asom i doskorašnjim članom Milana Ronaldom.

"Istina je da smo bili zainteresovani za Ronalda, ali smo sada odlučili da prekinemo pregovore sa njim", rekao je izvršni direktor engleskog kluba Geri Kuk, ne navodeći razloge ove odluke.Ronaldo je bio izuzetno zainteresovan za ponudu Mančester Sitija, koja je uključivala godišnju platu od devet miliona evra."To je bila najbolja ponuda koju sam mogao da dobijem. Pored toga, bilo bi zaista interesantno igrati u tandemu sa Robinjom. On i ja bismo zajedno mogli da postignemo više od 50 golova", rekao je Ronaldo pre nekoliko dana.
 
Robinjo: "U Mančesteru sam bog"

APZvezda letnjeg prelalaznog roka engleske Premijer lige, Brazilac Robinjo izjavio je da je oduševljen prijemom koji je dobio u Mančesteru i da na svakom koraku dobija komplimente od navijača Sitija, posle transfera iz Real Madrida u redove "građana" za 32 miliona funti.

"Ljudi me prepoznaju na svakom koraku. Veoma su ljubazni prema meni i ta vrsta motivacije je veoma bitna za fudbalera. Ovde sam već bog, a nisam ništa ni postigao! Ipak, imam veliku želju da im se odužim, da im iskažem zahvalnost golovima, lepim fudbalom i pobedama", rekao je Robinjo u intervjuu za britanski list 'San'.

Robinjo je počeo da vraća uložen novac već od debija, kada je postigao gol protiv Čelsija (1:3), tima koji je dugo bio u trci za njegovim potpisom, a do sada najbolju partiju u dresu Mančester Sitija pružio je u pobedi nad Portsmutom, (6:0), kada se ponovo upisao u strelce.

Brazilski as je izjavio da nije imao problema u prilagođavanju engleskom stilu fudbala.

"Tempo igre ovde se razlikuje od svih mojih dosadašnjih iskustava. Igra se brzo, a kvalitet fudbala je bolji nego što sam očekivao. Ovo je najbolja liga na svetu", rekao je Robinjo.

"Veliku razliku prave sudije, koje ovde ne prekidaju igru tako često i naravno navijači".

Robinjo je dodao da se u Realu nije snašao jer je igrao uglavnom po bokovima, što mu nije odgovaralo, ali da je u Sitiju dobio slobodu da kao polušpic pravi haos u protivničkoj odbrani.

"Igram kao drugi napadač i imam potpunu slobodu kretanja, više učestvujem u igri i nisam zarobljen na boku", zadovoljan je Robinjo.
 

Back
Top