Championship Manager - najveci uspeh

  • Začetnik teme CM_Zauvek
  • Datum pokretanja
C

CM_Zauvek

Gost
Pitanje vezano za Championship Manager (bilo koja verzija). Koji je Vas najveci uspeh?

Ja sam u verziji CM9798, East Stirling iz Skotske D3 lige promovisao ih u Premier Ligu, osvojio sve nacionalne Kupove , doveo ih do cetvrt-finala Lige Sampiona. Na zalost ispao sam, ali je bila dobra partija.
 
Svaka cast!
Ja najcesce igram 4-3-1-2 i u vecini slucajeva (ako nadjem dobre igrace) funkcionise. Ako igram sa nekim slabijim timom onda 4-1-3-2.
Samo promenim DMC u AMC i obrnuto.
Ja taktike poneki put skidam sa www.thedugout.net
imaju veliki izbor.
U C4 su malo preterali sa onim treninzima, pa dam Assistant Manageru da vodi taj posao.
Pozdrav.
 
fuzzy:
kako da vodim reprenzetaciju na cm 4
Da bi vodio reprezentaciju moras da:

1.)Da izaberes ligu iz zemlje koju hoces da vodis

2.)Kad trebas da izaberes tim koji ces da vodis,pritisni Choose from list,kliknes na neki tim,zatim na nekog fudbalera i na kraju na zemlju za koju igra.Samo pritisnes TAKE CONTROL i eto tebe kao selektora

Meni je u Cm 03/04 pobeda u finalu lige sampiona sa Trevizom i pobeda u seriji A 2016. godine najveci uspeh
 
Nesumnjivo CM je ostavio dubok trag medju igracima.
Posle raskida SI i EIDOS-a govorka se o novim igrama menadzerskog tipa. Eidos ce nastaviti pod imenom CM, dok ce SI krenuti pod novim imenom i prepoznatljivom igrom. Postavio bih pitanje da li cete podrzati novi/stari CM ili ostati verni SI sa FM 2005?
U svakom slucaju vredi pogledati i jendo i drugo izdanje!

Pozdrav.
 

Back
Top