www.jelenadokic-tenis.tk - nova adresa...

  • Začetnik teme Milan Dokic
  • Datum pokretanja
Ja sam prešao sa www.kovacic.co.sr na www.pedjakovacic.tk mada sam popravio i sklonio internet optimazer na sledeći način.
Uklonite folder internet optimazer iz program files i iz C:\WINDOWS\nem214.dll i u internet exploreru odaberete opciju tools internet options i broj dana za koji će pamtiti posećene strane stavite na 0 i posle restarta bi trebalo da bude sve ok.
Jedno vreme će vam se ponovo prikazivati isti problem a za dan dva će biti kao i pre.

Pozdrav svima
 
Pedja Kovacic:
Ja sam prešao sa www.kovacic.co.sr na www.pedjakovacic.tk mada sam popravio i sklonio internet optimazer na sledeći način.
Uklonite folder internet optimazer iz program files i iz C:\WINDOWS\nem214.dll i u internet exploreru odaberete opciju tools internet options i broj dana za koji će pamtiti posećene strane stavite na 0 i posle restarta bi trebalo da bude sve ok.
Jedno vreme će vam se ponovo prikazivati isti problem a za dan dva će biti kao i pre.

Pozdrav svima
To u c:\windows....nema kod mene a ne koristim IE...vec mozill-u a i tu sam izbriso temp.ali opet nista...Poz...
 
Nisam ni ja verovao da će mi ovo upaliti iako mi je profesor to rekao mada u početku ponekad mi je IE otvarao neke stranice a nekad ne , a posle dva dana danas sve je u najboljem redu i nemam više problema sa internet optimazerom. Nadam se da će većina useti da ukloni ovaj internet optimazer,

Pozdrav
 
Milan Dokic:
Najbolji srpski sajt Jelene Dokic – Jelena Dokic SRBIJA ONLINE, zbog tehnickih problema, sa adrese: www.jelenadokic.co.sr TRAJNO je prebacen na adresu: www.jelenadokic-tenis.tk. Svim posetiocima hvala na ukazanom poverenju.

Daj menjaj onu pozadinu nema veze s vezom sto se sadrzaja sajta tice..
I probaj da se sajt sredi da bude optimizovan za 1024x768 jer 800x600 je skoro totalno povuceno iz samog dizajna, a i mnogo bolje izgleda 1024x768..
 
Red_Zmaja:
Pedja Kovacic:
Nisam ni ja verovao da će mi ovo upaliti iako mi je profesor to rekao mada u početku ponekad mi je IE otvarao neke stranice a nekad ne , a posle dva dana danas sve je u najboljem redu i nemam više problema sa internet optimazerom. Nadam se da će većina useti da ukloni ovaj internet optimazer,

Pozdrav
Kod mene sad sljaka co.sr stvarno cudno....

Ja sam lepo rekao da je moguće ukloniti i to je stvarno čudno. samo nisam napomenio da onaj fajl u c:\windows važi samo za winXP
Važno je da funkcioniše otvaranje stranica sa domenom co.sr
 

Back
Top