Pitanje za programere

Mlad&N

Početnik
Poruka
34
...Zasto bre ne batalite sve te gluposti...Mislim ceo zivot da cukas ko neki crnac prvo kao junior programer, pa dok ne postanes samo programer, pa senior programer, pa eat-my-dick programer, pa dok ne dodjes do nekog project managera; pa onda sve pare sto zaradis spucas na neki privatni college da dobijes bussiness degree, pa okacis degree na zid, pa onda mastas kako ces da zivis kad odes u penziju i onda umesto u penziju odes u ku*ac...

Smorno je sve i c++ i JavaJavaJava i UML i RUT i jos kakve sve gluposti, a tek kojekakve spiralne metodologije vise im ne pamtim ni imeeee, pogledaj samo kako je lepo napolju...

Ajde da se zezaaaaamo gdeeee stignemo, i bas pred celim forumom goli da se skineeeemo,
Jer granice neeeee postoje i sve sto treba jeste caletov racuuuuun u banci da potraaaajeeee! 8-)

Uhhhh covece, bas mi se ide negde da se zez** da zivim bar mesec dana ko covek, a ne ko sva ova stoka...:arrow:
 
pa to je super, prijatno ti zivljenje na caletovom racunu, koji je, uzevsi prosek plata u srbiji, negde oko 30K mesecno - porezi, osiguranja, hrana, pice, grejanje, voda, struja, benzin/nafta/oba, rata za jedno, rata za drugo, rata za trece, rata za ratu za drugo, kredit za sve kredite, penziono, socijalno, tebi za skolu, tebi za patike, tebi za net, tebi da se zajebavas, njima za osnovne bioloske potrebe = pare na racunu

prijatno zezanje...
 
pa to je super, prijatno ti zivljenje na caletovom racunu, koji je, uzevsi prosek plata u srbiji, negde oko 30K mesecno - porezi, osiguranja, hrana, pice, grejanje, voda, struja, benzin/nafta/oba, rata za jedno, rata za drugo, rata za trece, rata za ratu za drugo, kredit za sve kredite, penziono, socijalno, tebi za skolu, tebi za patike, tebi za net, tebi da se zajebavas, njima za osnovne bioloske potrebe = pare na racunu

prijatno zezanje...

:) A otkud znas da je racun PROSECAN? :smile::smile::smile:
Meni cisto ostane 30.000-35.000 din. kada se oduzme sve to sto si naveo; i ja kazem malo je, ali opet moze ok da se zeza sa tim...i jos kad pomislim da vise ne bih mogao da zaradim ni sam da radim...eeeeeeee

Pa zar nije tako ljudi? 8)
 
E sad uvek ima ono da neki moji drugari imaju i viseeee i to mnogo, i zbog toga stalno neko rivalstvo i ono sta je on bolji od mene pa zasluzio da ima caleta koji ima vise pare...The world *****

Prijatelju, što rekao Peruci, prijatno ti zezanje! A nas, mislim da ce se ostali složiti sa mnom, ostavi na miru, da nešto radimo i zaradimo. Ja, da sam na tvom mestu, davno bih završio u Lazi, bilo kao alkos, narkoman ili nešto treće...
A plata u unutrašnjosti Srbije je ispod 20000!!!! Pa ti sad vidi da li čovek ima za preživljavanje. A sad odoh da "čukam..."
 

Back
Top