Deveta beogradska gimnazija
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Deveta beogradska gimnazija

Zainteresovan član guitargirl (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Deveta beogradska gimnazija

Devetari, i ex devetari, ima li vas?
    Vi koji ste je zavrshili, da li ste zadovoljni shto ste zavrshili bash Devetu, da li vam je lakshe na fakultetu nego ljudima koji su zavrshili neshto drugo (nama pune glavu s tim da ce se isplatiti toliko ucenje), ili ipak mislite da ste mogli da zavrshite neku lakshu shkolu, da bi vam bilo isto?
    Naravno, ovo je otvorena tema i za traceve, dogodovshtine, shta god hocete vezano za IX gimnaziju!

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Re: Deveta beogradska gimnazija

ima na forumu devetara a i ex devetara, samo sto mislim da ne svracaju tako cesto na ovu stranu
    tek kad neko nestane, onda shvatish koliko zaista vredi

Elita MadonnaGirl (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

Pozovite ih, neka svrate, da tema ne zvrji prazna...

Učlanjen
    10.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Pa ne znam ko su!
    Pozvala bih ih ja...
    A vi kad ste vec ushli na temu, to verovatno znaci da ste (ex) devetari...shto ne pishete

Obećava Naza (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2007.
    Reputaciona moć
    37

Zdravo... Zovem se Masinka Petunijevic i dosla sam ovde kao i svi vi jer zelim da se izlecim od alkohola... Moj slucaj je da me je pregazio auto marke fica pre dve godine i da sam od tada pocela da konzumiram alkohol u velikim kolicinama,prevelikim to jest... Zasto? Jer me nije pregazio Mercedes! ( u pozadini se cuje zagor... ,,lujka,, ,,pa budalo nije ti ovo leciliste za alkoholicare vec tema za clanove devete beogradske gimnazije,, ,, daj tornjaj se odavde,,) Molim? Sta!? Tema devete bg gimnazije?! Uf ***... Izvinjavam se uvazena gospodo i gospodje... Znate kako se kaze>pogresi covek! Tako ti je to kad ides u Zemunsku gimnaziju... Prestanes da pazis kad prelazis ulicu,pregazi te fica, postanes alkoholicar.... Ne brinite ljudi,nije vama u devetoj kao nama u zemunskoj...

Učlanjen
    10.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Naza Pogledaj poruku
    Zdravo... Zovem se Masinka Petunijevic i dosla sam ovde kao i svi vi jer zelim da se izlecim od alkohola... Moj slucaj je da me je pregazio auto marke fica pre dve godine i da sam od tada pocela da konzumiram alkohol u velikim kolicinama,prevelikim to jest... Zasto? Jer me nije pregazio Mercedes! ( u pozadini se cuje zagor... ,,lujka,, ,,pa budalo nije ti ovo leciliste za alkoholicare vec tema za clanove devete beogradske gimnazije,, ,, daj tornjaj se odavde,,) Molim? Sta!? Tema devete bg gimnazije?! Uf ***... Izvinjavam se uvazena gospodo i gospodje... Znate kako se kaze>pogresi covek! Tako ti je to kad ides u Zemunsku gimnaziju... Prestanes da pazis kad prelazis ulicu,pregazi te fica, postanes alkoholicar.... Ne brinite ljudi,nije vama u devetoj kao nama u zemunskoj...
    Slazem se, nije nam kao vama.....gore nam je

Učlanjen
    10.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Da li neko od Devetara zna koje su teme za drugi pismeni zadatak (prva godina, srednji vek, zitije i to) kod profesorke Svetlane Milovanovic?
    MOLIMO VAAAAAAAAAAS AKO BILO KO ZNA RECITE!!!!!

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Ne mogu da ti pomognem, prvo sto mi ne predaje ta profesorka, drugo sto dosta profesora menja teme po potrebi, tako da ti zapravo nista i ne znaci. Nemoj da se cimas, predji tekstove koje ste uradili, ako si pratila na casu, snaci ces se Pozz
    tek kad neko nestane, onda shvatish koliko zaista vredi

Primećen član VELIKIBLEK (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

cuo sam da je teska,ali da je dobra,i da niko ko je isao u nju nije imao problema sa upisom na fakultet!

Početnik Ivke96 (avatar)
    Učlanjen
    04.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja sam sada osmi razred i planiram da na jesen sledece godine upisem Devetu gimnaziju, pa me interesuju vasa misljenja o njoj, o profesorima, drustvu,i slicnom...Cuo sam da je poprilicno dobra, teska ali posle se nema problema, ali opet, da vidim sta vi imate da kazete..

Ističe se
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio Ivke96 Pogledaj poruku
    Ja sam sada osmi razred i planiram da na jesen sledece godine upisem Devetu gimnaziju, pa me interesuju vasa misljenja o njoj, o profesorima, drustvu,i slicnom...Cuo sam da je poprilicno dobra, teska ali posle se nema problema, ali opet, da vidim sta vi imate da kazete..
    upisi je, jednom se zivi, nista ne kosta... sem mozda tvoje mladosti i tako toga, ali who cares...

Početnik Ivke96 (avatar)
    Učlanjen
    04.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sveznalo Pogledaj poruku
    upisi je, jednom se zivi, nista ne kosta... sem mozda tvoje mladosti i tako toga, ali who cares...
    Upisao.. Videcemo kako ce mi biti
    People might seem diferent...but we're all the same ;))
    http://www.youtube.com/watch?v=QGJuMBdaqIw

Ističe se
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio Ivke96 Pogledaj poruku
    Upisao.. Videcemo kako ce mi biti
    ili kako nece biti..

Početnik
    Učlanjen
    27.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Koliko bodova treba za devetu??

Početnik
    Učlanjen
    27.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Koliko treba bodova za devetu??

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Aaaa, ja upisao IX, hocu se ubijem, uzasno mi je. Pre svega je drustvo grozno, sve streberi, a posle dolaze nastavnici... koji i nisu tako losi, samo sto se mnogo trazi pa ih automatski zamrzis. Inace, latinski je najgori, samo da se zna. xD

Ba Se 21, ja sam imao 98,5 bodova, ali ima ucenika koji su upali sa mnog manje jer imaju vezu. Nadji vezu i prebaci se kod mene da zajedno patimo. xD

Ističe se
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio Lastas Pogledaj poruku
    Aaaa, ja upisao IX, hocu se ubijem, uzasno mi je. Pre svega je drustvo grozno, sve streberi, a posle dolaze nastavnici... koji i nisu tako losi, samo sto se mnogo trazi pa ih automatski zamrzis. Inace, latinski je najgori, samo da se zna. xD

Ba Se 21, ja sam imao 98,5 bodova, ali ima ucenika koji su upali sa mnog manje jer imaju vezu. Nadji vezu i prebaci se kod mene da zajedno patimo. xD
    Ako ti Vekili Dimitrijevic predaje latinski, znaces sve sto ti nikada nece trebati u zivotu... jos ako si drustveni.. bice ti veselo..

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hahahahaha, jeste! xD Bas nam je zanimljivo kod nje... -.-

Ističe se
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    59

Cek da je vidis u drugoj godini, to ti je tek show

Nov član
    Učlanjen
    06.04.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Post IX Gimnazija

Želim da upišem društveni smer u IX, ali sam počela da se predomišljam jer svi kažu da jako teška itd.
    Jel može neko da mi kaže malo više o nastavnicima, društvu, o školi uopšteno, predmetima???
    Unapred zahvaljujem

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sve me boli od ove skole. Od sedenja imam problema s kukom, naravno od ucenja. Sedim i ja za kompom, ali manje nego sto ucim. Pre je bilo obrnuto... Eh sta mi je trebalo ovo. I opet imam 2 iz latinskog hahaha. Kad sam retos.

Nov član
    Učlanjen
    25.01.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Od nas 28 u odeljenju (prirodni smer) 27 je upisalo razne fakultete, 25 na budzet,2 na samofinansiranje (a bili smo najgore odeljenje u generaciji)... Valjda to neto govori Koliko znam dobra nam je prolaznost i na samim fakultetima. U principu daje Deveta dobro predznanje (mada biste za isto znanje u vecini drugih skola imali dosta bolji prosek)...

Nov član
    Učlanjen
    15.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zelim da upisem devetu ove godine, pa me zanima kakvo je drustvo i kakvi su profesori? I koliko je bodova potrebno?

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pozz Moonlighter, bas sad gledam moje postove kad sam bio prva godina. Malo mi se promenilo misljenje, sada mi drustvo odgovara. Valjda se covek navikne i shvati ko mu je prijatelj, ko je tu da ga iskoristi, a ko mu ne odgovara. Sto se bodova tice, to ne znam ali valjda 95-96 za prirodni, nesto manje za drustveni. Izaci ce onaj informator pa pogledaj. Profesori, hmm... Pazi ovo, ovi moji profesori su uglavnom svi "stara skola" i dosta su zahtevni ali imas znanje i to je bitno. Na kraju ces videti da se ne svodi sve samo na ocenu. Mnogo puta mi se desi da dobijem manju ocenu nego sto, ako uporedim sa drugima, realno, zasluzujem. Ali ni to nije bitno, uvek ces moci da izvuces neku trojku iz svakog predmeta osim ako nisi bas antitalenat za nesto. Sada imamo blokove iz informatike u suprotnoj smeni i ekipa profesora je malo drugacija, uglavnom ima dosta mladjih profesora i nekako su mi "cudniji", vidim da su neki na "ti" sa djacima sto i nije tako lose. Prvu godinu sam zavrsio sa 4,53 i mozes da se potrudis pa da uradis isto. Sada, u drugoj, je malo drugacije. Profesori prirodnih predmeta nas cede i ubijaju pa cu iz hemije, fizike i mate imati najvise trojku. (Zeljko Cvetic mi predaje fiziku, poznatiji kao Toma, najjaci profesor u celoj skoli. Bude po 15 jedinica na kontrolnom ali sve se to sredi do kraja i imas neku trojku, dosta ti. Kod ovih drugih fizicara su mnogo bolje ocene- Spremo i Deki) Od ostalih profesora ne bih nikog izdvajao, svi su okej. Pomenuo bih jednu profesorku istorije, koju uglavnom svi znaju kao Gicu, i ona ti je zeznuta. Moras da budes prisutan da te zapamti i da imas dobre ostale ocene da bi ti dala 4-5, inace imas 3 max. I njoj je kriterijum drugaciji za svakog ucenika. Ko ima dobre ostale ocene on ima i 5 kod nje. Ja na primer volim istoriju ali zbog losijih ocena mi nije dala da idem na takmicenje, da je ne brukam, iako sam siguran da bih naucio lepo i spremio se. Mislim da to nije bas pravedno ali dobro... Latinski je tezak ako ne ucis redovno (kao sto sam ja radio) i onda sam isao na izlete (ako ti bude predavala Vesna) i tako te ona zgotivi, budes dobar na casu, pazis, radis, javljas se medju prvima na odgovaranju i na kraju sam imao 4 (prezadovoljan). Ako volis matu, fiziku i hemiju prirodni smer je definitivno za tebe, jer te nece mnogo gnjaviti iz ovih drustvenih predmeta. (sem mozda srpski, moraces da citas sve zivo sto ti kazu) Nadam se da ce ti ovo bar malo pomoci da se odlucis, a bolje predznanje za fax neces nigde naci. Imam drugove u Zemunskoj, oni imaju po nekog prolupalog profesora i uglavnom je kriterijum slabiji pa ako ti je prosek toliko bitan onda idi tamo. (dobices par bodova vise na tom proseku pri upisu, ali ce zato svi iz Devete biti u prednosti na prijemnom-SIGURNO)

Nov član
    Učlanjen
    15.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala, Lastas... Idalje ostajem pri tome da upisem devetu.. Nadam se da se necu kajati. Izgleda da sam dobro uradila zavrsni ispit iz srpskog, a i matematiku cu verovatno dobro da uradim... Hehe

Slične teme

1. Prva beogradska gimnazija ( I beogradska gimnazija)
    Autor Mica D.J. u forumu Škole
    Odgovora: 951
    Poslednja poruka: 17.08.2017., 17:21
  2. XV beogradska gimnazija
    Autor dcd u forumu Škole
    Odgovora: 1342
    Poslednja poruka: 25.06.2016., 01:33
  3. 7. Beogradska gimnazija-HELP-!!!
    Autor alexandra_:))) u forumu Škole
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 06.09.2010., 16:48
  4. deveta gimnazija javite se ...