najlepsi deo grada Cacka

:)
n591930204_488548_1381.jpg
 
Ja sam rodjena u Cacku i iako ne zivim tamo (mada mi je to zivotna zelja) cesto dolazim i smatram da je Cack jedan od lepsih gradova u Srbiji.Ja licno volim deo koji bar ja znam kao "avenija lipa".To je ona dugacka ulica koja ima svuda posadjenje lipe.A volim i park pored Gradjevinske skole.Volim i restoran Prolece,i najbolju poslasticarnicu u Srbiji-Pelivan.Eto...

To je ona dugacka ulica, koja nikad lipe nije imala posadjene... Nego platane...Nikad mi nije bilo jasno zasto se to zove Avenija lipa... Nit je avenija, nit ima lipa...Lipa ima vise kod mene(okolina hotel morave), nego u celom Cacku sveukupno. I stvarno ne vidim nista lepo u prometnim ulicama bez hlada leti, koje su izme]u ostalog, non-stop, iz nekog razloga, prokopane....
Najlepsi deo Cacka je Spomen park... I mracan, i svetao, kako hoces i kako ti odgovara u kom trenutku:)
 
Poslednja izmena:
Jest' da nisam Čačanac ali često visim tu i slažem se sa onima koji su rekli da je Nemanjina ulica najlepši deo grada.Kako me ta ulica,taj grad i ljudi čine da budem happy to je neverovatno.Kada me smori život & kada ne znam šta ću sa sobom stalno odem u ČA.Kraljevo je postala obična rupčaga koja je dobra samo noću kada se nabiješ u neki klub gde gostuje neki anonimus iz EU kojeg Srbi veličaju kao Boga(i sve to se dešava jednom mesečno).Respect za Čačak!

He he, a meni bas suprotno,Ja OBOOOOZAVAM Kraljevo :D!!! Mada, to je verovatno zato sto nisam odatle, kao sto i ti vise volis Cacak, jer nisi odavde.

Elem, mislim da ima mnogo lepih delova grada, mozda shetaliste. Mada, ipak mislim da je to nasa Morava, najlepsi pogled na grad i reku ima se sa Brane i sa peshackog mosta, jos ako imate sa kim da posmatrate zalazak sunca na tom mestu, mmmm.... he he :)
 

Back
Top