ubistvo

mozda bi trebalo raditi karte na drugaciji nacin od astro.com
jer ima ljudi koji pojma nemaju a ti stepeni mnogo znace u tumacenju

ja koristim WoW koji provereno tacno preracunava stepen podznaka, a ako cu da cepidlacim, kod njega je moguca korekcija od 2-4 minuta u plusu za vreme rodjenja. Astro -kom izracunava, bez dodatne korekcije tacan stepen, pa u njega ne treba da sumnjas, i poklapa se sa "peske" izracunatim polozajem , veruj mi jer sam probala
 
pazi ja kad ubacim 10.01 u ponoc meni izadje to o cemu ti pricam

Da, 10.januar u ponoc je vreme koje nastaje kad iz 9.januara u 23 i 59 predje kazaljka na 00 i bude 1o.januar ponoc a ako si ti rodjena kao sto kazes izmedju 10 i 11 januara onda si ti napravila greksicu, morala si da uzmes 11 ponoc odn 00h
 
Meni samo nije jasno kako ti znas da si rodjena u 12 a ne, mozda, u 11:57 npr..kao sto rekoh...
Ovde bi morale da se urade obe karte...pa da se vidi sta je zapravo, ako vec tvoja mama ne zna da li je bilo pre ili posle ponoci....a kod tako malih prelaza , ne verujem da zna....
 
Meni samo nije jasno kako ti znas da si rodjena u 12 a ne, mozda, u 11:57 npr..kao sto rekoh...
Ovde bi morale da se urade obe karte...pa da se vidi sta je zapravo, ako vec tvoja mama ne zna da li je bilo pre ili posle ponoci....a kod tako malih prelaza , ne verujem da zna....

ma znam 100% da ne ulazim ovde sad kako znam:)
ja znam da mi je asc na 18 vage a mesec na 0 raka
 
pa ne zelim da bude kao sto ja kazem vec me interesuje da li se kroz njegov horoskop vidi ko je njega ubio,posredno ili ne posredno
moj nije bitan
Razumem te...ali VIP je vazno da ima i tvoju natalnu ...kako bi lakse spojila kockice...jer se to i u tvojoj natalnoj vidi...pa kada imas dve , umesto jednu kartu...mnogo je bolje....
No, sta je tu je.
Vrlo osetljiva tema.
 
Razumem te...ali VIP je vazno da ima i tvoju natalnu ...kako bi lakse spojila kockice...jer se to i u tvojoj natalnoj vidi...pa kada imas dve , umesto jednu kartu...mnogo je bolje....
No, sta je tu je.
Vrlo osetljiva tema.

pa vip ima ili kako vec....ja sam postavila svoj datum??
drugo....sta da je moj komsija u pitanju??kome onda treba datum moj?
valjda je bitna karta ubijenog i sta se tu ima reci?ako ima sta da se kaze
 
pa vip ima ili kako vec....ja sam postavila svoj datum??
drugo....sta da je moj komsija u pitanju??kome onda treba datum moj?
valjda je bitna karta ubijenog i sta se tu ima reci?ako ima sta da se kaze

u ovome stavu gresis, smrt bliznjih i to sta se njima desava se pre vidi u horoskopu direktnog rodjaka nego u licnoj natalnoj karti gde su tendencije ali horoskop nastavlja " da zivi " i nakon smrti, primeri su navodjeni po knjigama kad su u pitanju slavne licnosti, njihova dela i slicno. Jedino kombinacijom tvog oca, tebe kao njegovog deteta ili tvoje majke kao njegove supruge, u slucaju da znate tacno vreme i datum rodjenja mogu da se sloze vrlo bitne kockice u nekim situacijama. Zao mi je sto ne mogu sada, ali cu nastaviti kasnije..zaista sam onemogucena da sednem i radim sa vama
 
u ovome stavu gresis, smrt bliznjih i to sta se njima desava se pre vidi u horoskopu direktnog rodjaka nego u licnoj natalnoj karti gde su tendencije ali horoskop nastavlja " da zivi " i nakon smrti, primeri su navodjeni po knjigama kad su u pitanju slavne licnosti, njihova dela i slicno. Jedino kombinacijom tvog oca, tebe kao njegovog deteta ili tvoje majke kao njegove supruge, u slucaju da znate tacno vreme i datum rodjenja mogu da se sloze vrlo bitne kockice u nekim situacijama. Zao mi je sto ne mogu sada, ali cu nastaviti kasnije..zaista sam onemogucena da sednem i radim sa vama
draga,ne gresim...ja cu dati datume i moje majke....i ostalih bliznjih nije problem...ja znam da horoskop nastavlja da zivi?ali se postavlhja onda pitanje?da li je ta licnost mogla da prevazidje te aspekte i akoo nije ,zasto nije,ako horoskop zivi i posle toga?za koga zivi?
 
Na astrokomu nece da ubaci
lazarevac,sta da stavimo

44'22'47 N ; 20'15'50 E

Koja ogromna karta Vip, na astro.com-u imas opciju 75%, ako to izaberes videces da je manja, i onda je tako mnogo preglednije...takodje je veoma pregledna, ne moras da skrolas gore dole da bi videla ovu ogromnu kartu, stvarno je iritirajuce koliko je ogromna ;)
 

Back
Top