Kvalitet, kvantitet - javni servis - nacionalna televizija

Reklame na RTS-u


  • Ukupno glasova
    57
  • Anketa je zatvorena .
u potpunosti za ukidanje...pogotovo onih nemashtovitih reklama sa gomilom izveshtachenih glumaca(poput one za vanish :roll: )
Stanite, uništićete mi košulju!!! :roll: :lol::lol::lol:
Pa, ne znam šta da kažem. Jeste da reklame nisu u velikom broju, al'...
Mada, mislim da bi bilo lepo da ima kvalitetnih reklama.
Ja sam 'reklamožder', tako da mi odgovara da vidim nešto zanimljivo... :razz:
 
:D Vidi post pre tvog! ;) :D
Elem, da li se slažete sa tim da ovu temu spojim sa lepljivom o reklamama?
nemoj spajati,jer ovo je odvojena tema...bar ja tako mislim.
ma neka im bude,pune dzepove lopovlukom (pretplatom) a reklama mora biti...
Doduse ja sam protiv toga da idu u sred filma naprimjre na francuskoj televiziji NIKAD ama NIKAD ne idu u sred filma ,isto sa 'talijanima i njemicma.neka pustaju 30 minuta ako hoce dok je dnevnik ili nesto slicno.
a pink je druga prica.
 
ako uzimaju pretplate i dobijaju i kintu od reklama- onda program mora biti FANTASTICAN! a oni su smesno daleko od tako necega... tuzni takoreci....
jeste tacno,samo repriziraju filmove,imaju nezanimljive emisije...spasavaju se na Oskare,Evroviziju i slicne stvari jer imaju prava na to.
Ali ,sta mi mozemo u vezi toga?Njih boli patka,ljudi kao Tijanic bi nas sve poubijali da bi dobili dinar vise.
 
RTSu je dozvoljeno 6 minuta reklama u satu i oni ce to, naravno, iskoristiti ali i - zloupotrebiti! RTS kako nacionalni emiter, prekrsio je zakon vise(desetina)puta, i nikom nista. A po slovu zakona, kazna za pravno lice je 1.000.000 dinara i 50.000 za odgovorno fizicko lice u pravnom licu.
Sto se tice "reklama u sred filma" (sto se strucno kaze "seca") naravno da ce ih biti, jer kostaju mnooogoo vise................
 

Back
Top