Vesela tema sexa!

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Postovani forumasi,kako sam uocio u posljednje vrijeme svi se baziraju na neke veoma perverzne stvari, neki previse se zanose kako je tesko naci normalnu djevojku,pa nekima je nejasno kako je neko nevin u 23-oj godini! Eh ova tema, neka bude otvorena tema! Neka svako opise svoj najbolji seks,a ne sta zeli, sta misli,i prosipa neke gluparije! :D

Tako zelim vam lijep ugodjaj tipkanja!



Veliki pozdrav! 8)
 
Najbolji seks, desio se nije bitno kada, ali jednostavno smo krenuli da se provozamo..i tako ona meni zaskoci na vrat i sapnu na uho, idemo pored rijeke....hajde rekoh ja njoj....u mom gradu ima jedna rijeka...tu je inace ljeti kupaliste ali tako uvece se moze lijepo doci i odmoriti vecinom nema nikoga.ajde reko ne kontam sta hoce....samo sto smo dosli...zaskoci ona mene kaze skidaj se odma....izgubio se ja...reko Boze dragi sta je ovo...brzak skida ona mene cupa sve....tam vam spandjamo se prebrzo prevrelo i veoma divlje....inace taj brzinski me popravio pravo....a i iznenadjen sam bio jer..u malom auticcu da se uspjele izvesti one vratolomije bez onih pricao ....jao hladno je...jao ne mogu se namjestiti...i tako....bilo je bas svit...pozz
 
Imala sam mnogo najboljih seksova, prosto ne mogu svega ni da se setim .. i zaista je lepo kad zena poznaje svoj maksimum .. mada je takva spoznaja ponekad i kost u grlu, jer nema sanse da svaki sex bude najbolji, cak ni dobar, pa onda ostane ono tugaljivo osecanje da je moglo da bude mega, kao sa ovim ili onim .. a bilo je sasvim obichno ..
 
Imala sam mnogo najboljih seksova, prosto ne mogu svega ni da se setim .. i zaista je lepo kad zena poznaje svoj maksimum .. mada je takva spoznaja ponekad i kost u grlu, jer nema sanse da svaki sex bude najbolji, cak ni dobar, pa onda ostane ono tugaljivo osecanje da je moglo da bude mega, kao sa ovim ili onim .. a bilo je sasvim obichno ..

naravno..ponekad je obicno ali to je kada neko od partnera nije dovoljno napaljen...;)
 

Back
Top