pametni momci pomagajte

  • Začetnik teme bespomocna
  • Datum pokretanja
B

bespomocna

Gost
Please neka se javi onaj decko sto je prodavao "hakerske" alatke ili bilo ko drugi ko ume da provali sifru na yahoo! hitno mi je potrebno, ne da bih hakerisala nego iz drugih razloga! Hvala unapred!
 
Sestro,stvar je sledeca,ovaj forumu posecuje velika kolicina "hakera"(obrati paznju na navodnike) ali mislim da ti nijedan nece pomoci iz razloga sto ni oni ne znaju.To sto ti trazis je vec veoma "vruca" tema veoma dugo,nekad je postojala efikasna varijanta za hotmail ali za yahoo je jedina bila sa kradjom cookie-a od doticne osobe,po moguctvu da se on nije izlogovao i da mu je IE podesen da snima sifre i automatski loguje pri poseti na mail.yahoo,ali ovu metodu podrazumeva poznavanje rada sa trojancima ili pristup racunaru zrtve,kortistenje keylogera ili snifovanje mreze,a posto pretpostavljam da o ovome nista ne znas,tesko da ces naci nekoga voljnog sa pomenutim znanjem koji ce to uraditi za tebe.

Tako da tebi ostaje jedini nacin da to izvedes,ako tu osobu licno poznajes,da kad se loguje gledas na tastaturi sta kuca,ili pitas vec njegovog/njenog brata,sestru...itd.

Mada najefikasniji nacin je ipak brute force,pa lepo uplati vreme na netu,jedno 10 sati,informisi se o toj osobi sto vise mozes pa udri kombinacije,za siftu,datum rodjenja,ime,prezime,nadimak,omiljena serija....itd.Yahoo mail ne ogranicava broj pokusaja pa udri do besvesti(dok ne izgubis volju).

Ako je neko koga poznajes mozda i uspes,ali cisto sumnjam.

Nemoj samo da nasednes na one varijante:"Posalji mejl na blabla@yahoo.com sa subjektom bla bla bla bla i tvoj user name pa u sledeci red tvoja sifra i sticice ti passvord od onog od koga si htela" ili neka slicna kombinacija.

Na taj nacin ces samo izgubiti svoj mail.

Nadam se da sam ti pomogao.

Poz.

P.S.Hvala na laskanju. :lol: 8)
 
Pomogao si mi koliko si mogao, hvala ti na tome, pa videcu sama sta mi je ciniti ali u svakom slucaju necu nasesti na one fore pa da izgubim svoj mail, bas sam videla da je to i ovde neki decko radio i masa se primila! Nista, lupacu sifre dok mu ne zablokiram mail :twisted: Veliki pozdrav!
 
bespomocna:
Please neka se javi onaj decko sto je prodavao "hakerske" alatke ili bilo ko drugi ko ume da provali sifru na yahoo! hitno mi je potrebno, ne da bih hakerisala nego iz drugih razloga! Hvala unapred!
pazi imas varijantu da ako si zaboravila pass da te oni kao pitaju neko pitanje koje si SAMA izabrala..e sad vecina tu postavi sebi glupo pitanje sa jos glupljim odgovorom(ja svoje ne pamtim) ali to moze da bude pomoc. Elem ne sumnjam da si to vec probala ali ako nisi probaj...nemoze da skodi:)
 

Back
Top