Glatki ljudi su najbolji

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li vam se nekad desilo da upoznate curu/decka, odete u birc pijete kafu i kroz pricu vam izgleda kao da se znate godinama, i poljubite se, odete kuci na torbanje i to sve glatko bez imalo problema sa bilo koje strane? Dobro muski nikad ni ne prave probleme, nego samo zene, osim ako nisu napadnuti na silu i nisu imali nameru sa tom zenim nista.
Da li je moguce da se nakon toga odmah zaljubite u tu osobu?
Normalno je da se ljudi zaljube tek nakon torbanja, ali tako brzo mi je malo cudno.:confused:
 
Da li vam se nekad desilo da upoznate curu/decka, odete u birc pijete kafu i kroz pricu vam izgleda kao da se znate godinama, i poljubite se, odete kuci na torbanje i to sve glatko bez imalo problema sa bilo koje strane? Dobro muski nikad ni ne prave probleme, nego samo zene, osim ako nisu napadnuti na silu i nisu imali nameru sa tom zenim nista.
Da li je moguce da se nakon toga odmah zaljubite u tu osobu?
Normalno je da se ljudi zaljube tek nakon torbanja, ali tako brzo mi je malo cudno.:confused:
Tako mi je pocela posljednja veza...
Jeste, zaljubili smo se odmah... Mislim, nakon torbanja...:lol:
 
Pa sad se vracamo na stara ratna vremena, mogu da te guzim kako mi padne na pamet. :lol:
Al' ci ti dati 5 za temu, uznapredovao si.:razz:
Elem, ja se sporo zaljubljujem. Tako mi je lepse.

E kad takve reci cujem od zene, digne mi se kosa na glavi.

Ma cura moze biti ruzna ko smece ako je fina uvek cu biti sa njom, a moze biti lepa kao bog ako je sirova uvek ce mi biti gadna.
 

Back
Top