Pozitivna kampanja: LDP

pa ja te već godinu dana "slušam" kako bi da se nešto istera na "čistac"
ajde već jednom "isteraj" ako imaš čvrste dokaze!
"Чврсте доказе"? Јел' се ти то зезаш?

ako si ikada videla neke članove LDPa,
А зашто мислиш да их нисам "видела"?

reci iskreno, da li ti , ti mladi, obrazovani ljudi liče na nekoga ko "slepo" sledi " partijske direktive"
Како који. Има их разних.

a što se konfuzije tiče :confused::confused::confused:Norma, pa zar ti, tako "jasna i konkretna" da tako kažeš:?:
А стварно, шта вама није јасно у вези с мојим ставовима?

Ја увек и изнова само желим да људи мало више - употребљавају сопствени мозак.

Да ли је то баш толико тешко?

Или је лакше - сврстати се, у "торове", гледати све "црно - бело"...

Изгледа, јесте.
 
"Чврсте доказе"? Јел' се ти то зезаш?


А зашто мислиш да их нисам "видела"?


Како који. Има их разних.


А стварно, шта вама није јасно у вези с мојим ставовима?

Ја увек и изнова само желим да људи мало више - употребљавају сопствени мозак.

Да ли је то баш толико тешко?

Или је лакше - сврстати се, у "торове", гледати све "црно - бело"...

Изгледа, јесте.
ti to najbolje znas iz procesa introspekcije [www.google.com] :wink::wink:
 
ti to najbolje znas iz procesa introspekcije [www.google.com] :wink::wink:
Шта си сад рекао, ваљда ни теби самом није јасно.

Да... Ако ћемо да се вређамо, рекла сам, ја то могу, не брини, боље него ти.

Али ја то нећу, желим нормалан људски дијалог.

Но, изгледа, ти ниси на то спреман.

А, пошто је свађати се, и упућивати увреде бесмислено губљење времена, и у животу, а камоли на неком форуму, ја у томе овде даље нећу да учествујем.

Дакле, једино ако смислено и без вређања одговориш на моје претходне постове, ја ћу даље овде теби одговарати.

Ако не, ником ништа.
 
Шта си сад рекао, ваљда ни теби самом није јасно.

Да... Ако ћемо да се вређамо, рекла сам, ја то могу, не брини, боље него ти.

Али ја то нећу, желим нормалан људски дијалог.

Но, изгледа, ти ниси на то спреман.

А, пошто је свађати се, и упућивати увреде бесмислено губљење времена, и у животу, а камоли на неком форуму, ја у томе овде даље нећу да учествујем.

Дакле, једино ако смислено и без вређања одговориш на моје претходне постове, ја ћу даље овде теби одговарати.

Ако не, ником ништа.

sta... ti napises nesto...ja boldujem tvoj tekst i kazem da ti to najbolje znas iz introspekcije [nije uvreda veruj mi zato sam ti i dao link da potrazis sta je:lol::lol: ajde de nemoj biti lenja...]

a na sva tvoja pitanja sam odgovorio na prethodnim stranicama ako me ne zaebavas ovde onda ne znam stvarno:roll:
 
"Чврсте доказе"? Јел' се ти то зезаш?


А зашто мислиш да их нисам "видела"?


Како који. Има их разних.


А стварно, шта вама није јасно у вези с мојим ставовима?

Ја увек и изнова само желим да људи мало више - употребљавају сопствени мозак.

Да ли је то баш толико тешко?

Или је лакше - сврстати се, у "торове", гледати све "црно - бе




Изгледа, јесте.


evo tvojih "konfretnih" odgovora a i velikih ambicija:confused::confused:.
 
evo tvojih "konfretnih" odgovora a i velikih ambicija:confused::confused:.
А шта овде теби није јасно, треба ли опет да питам?

Или сте навикли, доиста, да вам се све "црта", до детаља...

Просто, да не може бити простије:

Конкретно, за ову тему:

Ако ЛДП не позове своје гласаче у другом кругу да гласају за Тадића, то значи -практично давање гласова Николићу.

Јел' ви то хоћете? Хоћете ли да Николић победи?

И, шта онда човек о ЛДП-у да помисли...?
 
А шта овде теби није јасно, треба ли опет да питам?

Или сте навикли, доиста, да вам се све "црта", до детаља...

Просто, да не може бити простије:

Конкретно, за ову тему:

Ако ЛДП не позове своје гласаче у другом кругу да гласају за Тадића, то значи -практично давање гласова Николићу.

Јел' ви то хоћете? Хоћете ли да Николић победи?

И, шта онда човек о ЛДП-у да помисли...?

jel sam ja ovde lud ili ti to trazis odgovor na retoricko pitanje?:roll:
 
Питање је најконкретније: Хоћете ли дати подршку Тадићу и другом кругу?

Или позвати на бојкот, или шта?

Ovako: to jos uvek nije u pitanju jer nije doslo ni do prvog kruga...mozda ce pitanje tada izgledati: "da li ce ds dati podrsku ldp-u u drugom izbornom krugu"...znaci pitanje ti nije na mestu jer treba da zamisljam dogadjaje iz buducnosti...

A kada dodje vreme i ako tadic i nikolic prodju u drugi krug to ce se odlucivati u uzem krugu stranke tako da ja ne mogu to da znam...

Ono sto je sigurno da ce vecina glasaca ldp-a glasati za Tadica a ne bojkotovati ili glasati za Tomu [verujem da nece ni jedan sem neko bas revoltiran]

ja konkretnije ne mogu da ti kazem od ovoga kao ni ostali :wink::wink:
 
А шта овде теби није јасно, треба ли опет да питам?

Или сте навикли, доиста, да вам се све "црта", до детаља...

Просто, да не може бити простије:

Конкретно, за ову тему:

Ако ЛДП не позове своје гласаче у другом кругу да гласају за Тадића, то значи -практично давање гласова Николићу.

Јел' ви то хоћете? Хоћете ли да Николић победи?

И, шта онда човек о ЛДП-у да помисли...?



da li će da "pozove" ili ne, o tome ćemo kad za to dodje vreme

to "znači praktično" (citat) da će to biti ISKLJUČIVO MOJA ODLUKA
 
Ovako: to jos uvek nije u pitanju jer nije doslo ni do prvog kruga...mozda ce pitanje tada izgledati: "da li ce ds dati podrsku ldp-u u drugom izbornom krugu"...znaci pitanje ti nije na mestu jer treba da zamisljam dogadjaje iz buducnosti...
Мислиш, ако рецимо, Чеда уђе у други круг? Није незанимљиво, шта год ја мислила о било ком од кандидата.

А, рецимо, Тадић и Чеда у другом кругу...? ;)
Мислим, све комбинације су дозвољене у претпоставкама...

A kada dodje vreme i ako tadic i nikolic prodju u drugi krug to ce se odlucivati u uzem krugu stranke tako da ja ne mogu to da znam...
Политичка "прича", далеко од нас "смртника". ;)

Али, ја то, ево, кажем као појединац са стране, ванпартијски, доиста бих сматрала - врло чудним ако се не би дала подршка Тадићу.

Ono sto je sigurno da ce vecina glasaca ldp-a glasati za Tadica a ne bojkotovati ili glasati za Tomu [verujem da nece ni jedan sem neko bas revoltiran
]

И, зар, овако, мимо тих партијских ствари, него, просто, здраворазумски, то није најлогичнија и најприроднија ствар?
 
Norma Kampl

И, зар, овако, мимо тих партијских ствари, него, просто, здраворазумски, то није најлогичнија и најприроднија ствар?
____________________________________________________________________________________
a šta misliš, da ipak počneš da crtaš ?
 
И, зар, овако, мимо тих партијских ствари, него, просто, здраворазумски, то није најлогичнија и најприроднија ствар?

pa ako uzmemo u obzir da razocarani biraci ds-a su presli u ldp... i nije bas...

sto se mene tice ja cu glasati za Tadica u drugom krugu ako Ceda ne prodje... ali morace ovi u ds-u da budu svesni da bez ldp-a ne moze i samo to je bitno... kada oni to shvate i jos da ne mogu sa kostunicom vise da suruju ja cu biti srecan sto je ds ponovo na pravom putu...

ovo je poslednja sansa i moje poverenje ukazano Ds-u [govorim u slucaju da CJ ne bude u drugom krugu izbora] a posle ovih izbora ako ne promene odnose sa dssom ili pokusaju da ponovo zatraze podrsku putina za kandidaturu i nesto slicno... necu se libiti da ne izadjem... pruzio podrsku ds-u [samim tim i dssu jer su zajedno] ili srs-u u tom slucaju svodi se na isto... :roll:
 
__________________________________________________
a šta misliš, da ipak počneš da crtaš ?

Умем добро да пишем, (поезију, нарочито) певам, да сервисирам рачунаре, радим у неким рачунарским програмима, говорим стране језике, кувам, плешем, и још понешто... 8) :-D

Али, за цртање сам доиста антиталенат. Једва и "чича -глишу" умем.
Тако да...

Али ово је ионако било у ствари сасвим једноставно, како се на крају видело.


Бојкотом избора у другом кругу, а под претпоставком да су у њему Тадић и Николић, ЛДП практички даје подршку - Николићу.
 
Tačno, ali ne verujem da će LDP stvarno bojkotovati 2. krug.

Nego da postavim isto pitanje kao i radikalima (oni još nisu dali odgovor):

1. Čeda postaje predsednik, Albanci proglašavaju nezavisnost, većina evropskih država i SAD to priznaju i on čini ... šta?
 
nesto se mislim, ako ogromna balega mora da padne na Srbiju i ako ce Narod za to okriviti Predsednika, to znaci da ce, nakon dejstva sile gravitacije, taj predsednik zavrsiti karijeru za vjeke....
hmmmm. Mozda je bolje da u tom momentu odrade varijantu nesto kao `privremena smena predsednika` ili ` instant predsednik` ili sl. pa se ovaj stari opet vrati?
Uf, mora da sam ruzno sanjao..........
 
A dali ti pouzdano znas da to Jocic zna? Ali onako, bas pouzdano ?

Pa , pazi ovako.........recimo da nema pojma gde mu se nalazi begunac, od cijeg hapsenja zavisi mnogo vaznijih stvari, za ovu zemlju, nego od hapsenja nekog Jocicevog kolege , obijaca trafika ili sitnog dzeparosa.............

Ako za X godina, koliko je na celu policije , Joca trafikant, ne moze da uhvati jednog dedu, vec uveliko nacetog bolestinama, koji se krece po srbiji , i sve vise vremena provodi po bolnicama i privatnim i drzavnim.........onda ne da treba da da ostavku, nego bi bilo moralno da izvrsi harikiri, ispred skupstine, da ceo narod gleda.........

Mislim, keve ti, drzava sa vise tajnih sluzbi od rusije , i vise dousnika nego sto ih ima u kini, ne moze da uhapsi deda ratka.......supermena:roll:
 
pa ako uzmemo u obzir da razocarani biraci ds-a su presli u ldp... i nije bas...

sto se mene tice ja cu glasati za Tadica u drugom krugu ako Ceda ne prodje... ali morace ovi u ds-u da budu svesni da bez ldp-a ne moze i samo to je bitno... kada oni to shvate i jos da ne mogu sa kostunicom vise da suruju ja cu biti srecan sto je ds ponovo na pravom putu...

ovo je poslednja sansa i moje poverenje ukazano Ds-u [govorim u slucaju da CJ ne bude u drugom krugu izbora] a posle ovih izbora ako ne promene odnose sa dssom ili pokusaju da ponovo zatraze podrsku putina za kandidaturu i nesto slicno... necu se libiti da ne izadjem... pruzio podrsku ds-u [samim tim i dssu jer su zajedno] ili srs-u u tom slucaju svodi se na isto... :roll:

Ti stvarno mislis da ce se nesto promeniti? Da nece ostati isto? Pa ostace 99% sam siguran. Ja cu dobro razmisliti sta da cinim u drugom krugu ako ne prodje Ceda.
 
nesto se mislim, ako ogromna balega mora da padne na Srbiju i ako ce Narod za to okriviti Predsednika, to znaci da ce, nakon dejstva sile gravitacije, taj predsednik zavrsiti karijeru za vjeke....
hmmmm. Mozda je bolje da u tom momentu odrade varijantu nesto kao `privremena smena predsednika` ili ` instant predsednik` ili sl. pa se ovaj stari opet vrati?
Uf, mora da sam ruzno sanjao..........

Nesto se mislim i ja......a nisam ruzno sanjao..
Ako narod po stoti put dokaze svoju glupost, tako sto ce za "ogromnu balegu koja ce da padne na srbiju" okriviti predsednika., a ne nadje deo svoje krivice za to sto mu se desava.......onda nije ni zasluzio drugo, do da se u toj balegi valja , sledecih nekoliko vekova.........
 

Back
Top