Nove legende?

SXQ

Zainteresovan član
Poruka
113
Zdravo društvo! Ja sam krajem devedesetih bio navučen na stripove, obožavao sam čitati preachera, sandmana i slično... Onda je došao kraj srednje škole, odmah sam otišao na odsluženje vojnog roka i to se prekinulo.

Sad me zanima jel se u zadnjih desetak godina od vertigoa i dark horsa pojavilo nešto slično ovome po kvalitetu i jačini, nešto što ne bih smio propustiti?
 
Hvala, road... eh, gdje su mi sad te godine! :)

Što se tiče Mignole - imam trade paperback izdanje prvog hellboya, onda onaj sa vukodlacima i još neke softcover one-shotove i da, super je hellboy i mignolin stil mi izuzetno odgovara... Ne znam kakve su hellboy priče izlazile kasnije ali mogu ti reći da mi je još onda početno oduševljenje prvim hellboy romanom brzo splasnulo kad sam vidio da su mu sve priče u biti na sličnu šemu. Koliko god mi se grafički stil sviđao - Hellboy gets old fast!

Al zamisli da mignola ilustrira neki swamp thing roman od alana moora, a?! =)

Ako još nisi, preporučam ti općenito seriju Grendel Matta Wagnera (možda Grendel: Warchild kao dobro početno mjesto) a imam osjećaj da bi ti se i sf roman "Hyperion" Dana Simmonsa i njegov nastavak "Pad Hyperiona" mogli jako svidjeti!

Čitao sam ih prvi put isto u tom vremenu i izdržale su test vremena, i dan danas su mi to fantastični romani, u vrhu stvari koje sam pročitaou životu!
 
Da Swamp Thing u Mignolinom radu bi bio odlican.Ja imam neki trejd sto su radili Bissette,McManus i Randall i nije lose.
Hiperion cu sigurno procitati (vec duze vreme teram sebe ,ali si me naterao sada).
Jesi video Preachera,Sandmana i ostala izdanja Belog Puta kod nas?
 

Back
Top