Grupnjak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa niko ne voli da dijeli! :D al ako se skupi par dobrih prijatelja i svako sa svojom djevojkom u jednoj sobi i posmatrate sva desavanja redom pa se seksas sa svojom dragom ili dragim, pa ne znam nesto mi je tu simpaticno...mada drzi kakvu cjevuru blizu ako ti neko proba prici...ccc
 
ajd sad iskreno reci kako bi ti bilo da gledaš dok ti neki, ako hoćeš, drug jebava djevojku, bez obzira što i ti imaš mogućnost da to radiš njegovoj dragoj
 
Nisi shvatila sta sam rekao prethodno, Kazem ja j.ebem svoju dragu, oni j.ebu svoje drage, a niko ne prilazi mojoj a ni ja njihovoj, tako da se tu podrazumjeva samo grupni cin, umjesto sto bi bili odvojeni da se taremo u jednoj sobi... mada to nije grupnjak pravi ali eto na to sam podrazumjevao...u onome sto sam prethodno rekao...Ovo nema veze s temom pravog grupnjaka!
 
Meni to zvuči primamljivo, ali ne bih sa prijateljima, ni mojim ni njegovim ni poznanicima. Znači, sa nekima samo vidimo se tad prvi put

Mislim ovo tvoje zvuci veri najs, bat ne znam, sad koliko bi ljudi trebalo da bude kao grupnjak!4 osobe i nije nesto imao sam takvo nesto! 2 naj frendice+lik+ja! tako da sta ja znam nije lose simpaticno je razmjenjivat se al nesto sad ovo kad bolje i razmislis ne znam! :D heheh to cemo prepustiti mr. prc.ku! heheh kad se popali ne garantujem ni za sta!haha
 
Ma nisam ja iz Mola...Ja sam iz Subotice...A taj par ociju je naravno iz bg...Ovdasnji stvarno nisu zanimljivi, ni preduzimljivi ni....itd.Smor od ljudi i grada...Svi neki uspavani i smoreni zivotom...I tako se ja dokopah zivahnog beogradjanina :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top