Vampire - the Masquerade Redemption

Tacno je da je Bloodlines bio bagovit, ali imajte u vidu dve stvari. Prvu da je pravljen u enginu za Half life 2, a izasao je pre njega i drugu - da su ga radili perfekcionisti koji su pravili Fallout i koji su toliko isli u detalje da su bankrotirali pre nego shto su potpuno zavrsili igru.

Sa tehnicke strane zadrzali su mnogo stvari iz Fallouta - voice acting i sinhronizaciju koju do danas niko nije uspeo da dostigne, crtali su maksimalno i lokacije i modele i uspeli da naprave ne samo vizuelno jedinstvenu vec i jednu od najprivlacnijih i najlepsih igara, cak su otisli i malo u buducnost jer je to bila prva igra koja se mogla igrati i iz prvog i iz treceg lica....

Sem tih tehnickih, zanrovskih i drugih stvari - Bloodlines ima onu veoma retku a najvazniju stvar - dusu. I zato je za mene u top 3 svih vremena uz Fallout 1 i 2.
 
Ma odushevljavam se kada sa Toreadorom uzmem sekiru , celeriti i pokoljem sve shto se mrda:twisted::lol::twisted: a i gangreli nisu loshi. Ma shta ja pricham , cela igra zakon samo od pisanja mi se ponovo priigrala. Samo da nadjem patch i da je okrenem ( mislim na masquerade). Jedino me nerviralo kada prodjesh sve questove za striptizetu ona kazhe da ce da te "lepo" nagradi , a u stvari ti da malo para i nastavi da igra na onoj shipci.
 

Back
Top