bik-vodolija

jagodica-bik

Početnik
Poruka
6
Zanima me slaganje sa ovim znakom i podznakom(ovakva kombinacija:))BIK-VODOLIJA...pise da se sa bikovima slazu rakovi...to se kod mene nije dobro pokazalo...mora da je bilo do podznaka rak-devica....ako ima neki astolog da mi to malo protumaci..i koji mi to znak najbolje odgovara unapred hvala:razz:
 
Ima puno astrologa ovde i najbolje je da na temi natalne karte u slikama ostavis svoju da ti se direktno pogleda koja kombinacija tebi odgovara,uopsteno govoreno nema bas mnogo vajde...
 
Zanima me slaganje sa ovim znakom i podznakom(ovakva kombinacija:))BIK-VODOLIJA...pise da se sa bikovima slazu rakovi...to se kod mene nije dobro pokazalo...mora da je bilo do podznaka rak-devica....ako ima neki astolog da mi to malo protumaci..i koji mi to znak najbolje odgovara unapred hvala:razz:

Pogledaj sta imas na vrhu 12, i gde ti je vladar i sta ti je na DC-iju, koji znak je tu na vrhu 7. i ako ima neke planete na samom vrhu 7 kuce.
12 kuca ce ti pokazati kakve osobe te nesvesno privlace ako je vladar u nekoj direktnoj vezi sa asc, mesecom suncem,nekom licnom planetom ili ac, ili neka kombinacija. To mogu da budu i karmicke veze, sto ne mora da ima veze s ljubavlju nego mozda s nekim drugim iz proslih zivota, a ljudi nesvesno sve to dozivljavaju kao ljubav.12. kuca ce pokazati i nasu nesvesnu ljubavnu mapu.
Tako da nije cudno da nas privuce neko ko nam ne odgovara.
Najbolje je da postavis tvoju i njegovu kartu da se vidi sve, jer ovo Bik-Vodolija, nije dovoljno. ......
 
A pa znala sam da nece ni moci nista bez natalne karte....:roll:imam natalnu kartu,ali ne znam da je tumacim u 12 kuci stoji neki znak 4'30' znak vage i slovo J pisano:roll:...sta znam da li ce moci neko da pogodi sta sam tacno videla...ne znam sta jos da pogledam 7 kuca mi je prazna:)Ako treba jos nesto da napisem vi mi recite:)
 
E ovako u 12 kuci imam znak kao pisano slovo J:),procitala sam da je peta kuca pokazuje koji partner ti najbolje odgovara a tu imam znak(27'39'stepen taj a znak je kao slusalice u sredini malo slovo m)pa to moze biti da me blizanci najvise privlace tj.da mi najvise odgovaraju:),gornji deo natalne karte i donji je vise prikazan nego 7 i 6 i 1 polje to je to...ne znam sada da li ce me uopste neko razumeti sta sam ovde napisala:(inace imam natalnu kartu pred sobom pa ako treba jos nesto da pogledam da bi mi protumacili napisite:)hvala jos jednom:)
 

Back
Top