Nvidia GeForce 8500 GT

Evo ga post... inace taj post sa pakomovog sajta je obrisan jer je out of date ili iz nekog drugog razloga... ja sam ga procitao pre par dana tamo a kasnije i na ovom sajtu... a vidis da je jos neko procitao... sad ne znam moguce je i da nece doci do toga sto kazu:

http://www.pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=6523&forid=5&katid=3

Jedino mu nije napisao koju verziju 8800GT ce da dobije za te pare . Inace hostaplerima iz pakoma nista neverujem i nekupujem kod njih . Koliko puta pogledam na sajtu imaju to sto trazim (u pitanju su sitne stvari rezac,mis,joypad itd..) odem do njih nema u prodavnici znate mozete da narucite pa ce stici sutra prekosutra mi cemo vas zvati . Ovo u prevodu znaci Aj sad ti lepo pljuni meni pare , onda cu ja da skocim do nabavljaca da kupim to sto trazis jer nedrzimo nista u prodavnici osim ovih ukrasa u izlogu (mogala bi da opadne cena proizvoda za koji eurocent u sledece 2 nedelje pa da izbegnem gubitke).
 
Menjao sam pre mesec dana onu glupu Logitec dx110 bezicnu tastaturu i misa . Lepo odem na njihov sajt pregledam spisak tastatura i miseva odaberem od svakog proizvodjaca po 1-2 modela i krenem u akciju . Dakle na spisku sam imao nekih 10 modela miseva i 10 modela tastatura da vidim pa cu da odaberem. E gle cuda u radnji u 29.Novembra imaju na prodaju samo 2 misa najjeftinija (onaj krs od 280 dinara) i isto tako 2 1/2 tastature . Kupio sam sve na drugom mestu . Isto tako je bilo i za Tv karticu i za rezac i za joypad. Posto su mi usput kada idem do prodavnice u kojoj kupujem svaki put udjem malo da ih nerviram i trzim ono sto nemaju u radnji (a to je sve):twisted: Kada su mi ustrebali hitno lightscribe diskovi(ortak me molio nesto da mu rezem) udjem kod njih i kazem dajte mi 10 komada , a oni kazu imamo 2 u prodavnici mozete da narucite pa ce stici sutra:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
au majku mu hebem kako sam ja mogao da se namagarcim... Pa dobro pazi koja je prica samnom...

sklapam neku konfiguraciju planiram da je uzmem sad u decembru januaru... i gledam tamo vamo gde su najjeftinije cene...posto cu doci izgleda specijalno iz sapca da bih pokupovao te stvari [ovde ili nema ili ima skuplje za 2-3k... a meni se isplati da dodjem do bg za skoro 100e]... i skontam da "navodno" ima u pakomu i da nije skupo...i reko aj tu cu ja prvo kad budem isao do bg...pa onda dalje... i onda kad sam poceo pronalaziti negativne komentare o njima...uzas blagi...

hvala bogu da ima ljudi koji ce da podele to samnom ^^



Sto se tice 8800gt... ne znam stvarno koji model...a i ovako sam prekoracio budzet jos kad dodam ovu od 512...i ako uzmem palitovu to je samo 2k jeftinije... ne znam...isplati mi se da cekam januar onda posto mi nije hitna konfa nova...
 
au majku mu hebem kako sam ja mogao da se namagarcim...

Nisi se ni puno namagarchio :lol:
U Pakomu: 8800GT MSI def clock je 24444din!!!!!!!!
http://www.pakom.com/KatalogProizvoda/OpisProizvoda.aspx?sifra=9008103

A Palitova u Eurolinku je i dalje 200 € shto znachi da je ova fakana MSI skuplja od one Palitove za 100 € a LOSHIJA...... ( mislim na hladjenje a u svemu ostalom je ista)

Znash ima ljudi koji ce da kupe i tu MSI samo zato shto se debili ili ovce i slepi i vide samo fakane MSI i ASUS i kazu da mora da su bolje kad su toliko skuplje..... :lol:
Samo mi je zao tih slepca shto moraju da imaju ASUS i MSI.....
 
Posto su mi usput kada idem do prodavnice u kojoj kupujem svaki put udjem malo da ih nerviram i trzim ono sto nemaju u radnji (a to je sve) :twisted: Kada su mi ustrebali hitno lightscribe diskovi(ortak me molio nesto da mu rezem) udjem kod njih i kazem dajte mi 10 komada , a oni kazu imamo 2 u prodavnici mozete da narucite pa ce stici sutra:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
hahahahaha koji si ti lik:lol: a inache si u pravu si za njih nisu ni za shta:roll:
 
Nisi se ni puno namagarchio :lol:
U Pakomu: 8800GT MSI def clock je 24444din!!!!!!!!
http://www.pakom.com/KatalogProizvoda/OpisProizvoda.aspx?sifra=9008103

A Palitova u Eurolinku je i dalje 200 € shto znachi da je ova fakana MSI skuplja od one Palitove za 100 € a LOSHIJA...... ( mislim na hladjenje a u svemu ostalom je ista)

Znash ima ljudi koji ce da kupe i tu MSI samo zato shto se debili ili ovce i slepi i vide samo fakane MSI i ASUS i kazu da mora da su bolje kad su toliko skuplje..... :lol:
Samo mi je zao tih slepca shto moraju da imaju ASUS i MSI.....

pa nisam se uopste namagarcio jer nisam jos nista kupio od hardwarea...ali da nije vas par likova na netu verujem da bih prvo usao u pakom...e sad zamisli mene koji izgubim dan i dodjem sa calom u bg i oni mi kazu...e mozda ce biti za 15 dana... :D:D

sad za 8800gt... sta mislis dal ce opadati cena u roku od mesec dva dana i koliko... i koju marku da uzmem ali realno koja je najbolja...sto se tice budzeta vec sam ga probio za oko 100e...

sad imam neku msi karticu ali nisam ja pravio ovu konfiguraciju tako da jbg...:wink::wink:
 
Nvidia_GeForce_8500GT.jpg


Hteo bih malo vise o ovoj grafici,dal je dobra?
Koje igrice rade na njoj?

I koliko kosta?
Ja sam je pazario pre par dana (msi 8500 gt) i mogu ti reci da nije losha.
naravno da ima i bolje, ali treba para...ova ti je negde oko 5200 chini mi se, tako neshto
 
a da li neko može predložiti koju grafičku kupiti da bi se igrao cod 4, a da pritom bude agp i da ne zuji u ušima od cene. S druge strane min. grafike koju igra zahteva je nvidia 6600 ili ati 9800 ali nisam primetio da to neko ima u prodaji.

AMD Sempron(tm) 2600+.....x86 Family 6 Model 8 Stepping 1
Speed: 1829 MHz

ddr 768

sound card
Creative Technology, Ltd.
Creative Audigy Audio Processor (WDM)

MSI, MS/6570 V1.X ATX mainboard

napajanje 400 vati
 

Back
Top