NATALNA KARTA - U SLIKAMA

Zdravo svima! Mene zanima 12 kuca? Da li je moguce da je tako strasna,neke tajne veze,nista ne razumem. A u sustini,zanima me hocu li imati dece?

surrealdecayasylum.jpg


Ako ti je ovo strašno, onda jeste
 
cb.JPG

Evo ga covek Lav. Dragi velepoznati raspad. Bukowski. Ima konjunkciju Jupiter Sunce kao i ja, osim sto je moj Jupi egzaltiran. Eto opet 11, 12, 10. Uran peta u opozicijama sa svima: slobodarska, osecajna ljubav (Ribe). Mesec 12a, Sunce 11a (kao i meni). Ne znam sta da mislim o sebi. :zcepanje:
A sada ide karta pisca koji je bio pre njega i na kojeg se ovaj ugledao, a koji nije ni priblizno bio poznat kao Bukovski. Pogadjate, John Fante. (Bukovski ga mnogo voleo, a i ja)
 
mb.JPG

Marlon Brando. Sta reci? :zcepanje:
Vatreni trougao 1, 4, 9 - Jupiter, Sunce (spaljen Mesec), Neptun. Ja kad njega gledam (Sunce, 4) ja vidim kevu, i u kumu. Za mene oj on keva. :)
Saturn 11a, mislim da je on bio hapsen. Jeste malo bio neshvacen. A i on svoj glumacki posao nije ozbiljno shvatao, verovatno ni zene. Opozicija ASC i Venere sa sve spaljenim mesecom.
Bio je hapsen sto se skidao go na filmu. :rumenko: I on i reditelj (Bernardo Bertoluci) su bili malo u zatvoru jer je to tad (sezdesetih) bilo zabranjeno.
Poslednji Tango u Parizu
Takodje Ego-manijak. Sa silnom vatrom, dobro namestenim Jupiterom u prvoj kuci i egzaltirano Sunce u 4oj i ajde Neptun u Lavu. Ne znam kako se ta planeta oseca tamo. Znam samo da je stvarno nipodastavao glumu. :D Ali eto, tu ga krenulo pa ajde.
 
Poslednja izmena:
Bukowski je bio Bik u podznaku inace, nije ta karta dobra.

Vladar Asc Venera u Devici u konjukciji sa Saturnom, pa je zato bio zarozan i u nekoj polu depresiji.
Ali imao je i vise srece nego pameti(So 0 Ju u Lavu :D)

Ih pa kako, to mozda znaci da ni druge karte nisu verodostojne.
Just like me.
:cool:
Ok su, proverila sam.

A Saturn u sestoj. Non-stop neki problemi u njegovoj glavi i dusi (Mesec).
Pa dobro slaze se i ovako. Uran u 11oj u opoziciji tamo s 5om. Otud tolke ljubavi i sve ostalo u suprotnosti sa drustvenim nacelima.
Sva sreca pa ne licimo toliko, prepala sam se :zcepanje:
 
Poslednja izmena:
Sat na ruci, ali klošarski izgled.

Bitan detalj sat.

Ako mislis na Jupiter0Sunce, LoL!
Za 12u kucu sam rekla sta sam imala, a za ovo, pa Bukowksi, recimo, je imao srecu zbog:

John Fante je bio mnogo bolji pisac, mnooogo. Ovaj ga je cenio i vise nego sebe, normalno. John Fante nije imao Bog zna kakvu popularnost, pa ni neka ne znam koja dela iza sebe.
Ovaj majmun, Bukowski, je to imao, jer su se kockice slozile taman kad je on dosao na svet. Puklo je u ljudima taj lazni sjaj, olabavili su se limiti i eto ti ove budale da objasni neke stvari. On kako se nemarno ophodio prema sebi (sto se opstanka tice, napusta poslove, zamera se ljudima iznoseci svoja kruta misljenja, svira *****) a opet je "cudo" postigo. Imao je srece. Ne bi proso uopste da nije bio tako naglasen, a to je rizican zivot. Inteligentan covek. Ali ne i proracunat. ****** :)

Hvala Olympea za info!
 
Ako mislis na Jupiter0Sunce, LoL

Molim?

Ne. To sam napomenuo zbog Asc-a i Saturna blizu Venere.

Izgled pokazuju planete najbliže vladaru Asc-a. To su Saturn i Devica blizu. Merkur u znaku Lava, gde je inače Sunce, tako da je Sat za njega izuzetno vredan motiv koji je koristio bez obzira na klošarski izgled.

Moguće je da ih je lično pravio ili samo kupovao u rodnom gradu. Ali sat na ruci je recipročan 6oj kući, Saturnu kao i znaku Device.
 
Molim?

Ne. To sam napomenuo zbog Asc-a i Saturna blizu Venere.

Izgled pokazuju planete najbliže vladaru Asc-a. To su Saturn i Devica blizu. Merkur u znaku Lava, gde je inače Sunce, tako da je Sat za njega izuzetno vredan motiv koji je koristio bez obzira na klošarski izgled.

Moguće je da ih je lično pravio ili samo kupovao u rodnom gradu. Ali sat na ruci je recipročan 6oj kući, Saturnu kao i znaku Device.

Ovo pozdravljam. Ne znam, samo mislim da ih ipak nije rucno pravio. Ne lici mi to na njega.
 
Здраво свима! Да ли би ми неко могао рећи да ли имам шансе да упишем одговарајући факултет а потом и успем у глуми?
 

Prilozi

  • capture 8.PNG
    capture 8.PNG
    30,4 KB · Pregleda: 10

Back
Top