Preporučite mi neku avanturicu:-))

neobaveštena

Primećen član
Poruka
529
Ako nije problem,preporučite mi neku dooobru P & C avanturu,i ukratko mi opišite o čemu se radi u njoj.Praznici se približavaju,pa ne bih želela da ih dočekam nespremna:lol:.Trenutno u šteku imam „DESTINATION:TREASURE ISLAND“ i „THE SECRETS OF DA VINCI FORBIDEN MANUSCRIPT“,ako je neko igrao ove igrice neka mi samo da komentar kakve su.Trenutno se mučim sa „S.F. TUNGUSKA“ (tema malo niže),pa čim to savladam prelazim na sledeću.I još jedno pitanjce (da ne otvaram samo zbog toga posebnu temu),kakva je to igrica „CRYSIS“:confused:?
Videla sam da je posebno izdvojena,ali pošto nisam baš neki ekspert za igrice,a tamo se samo „frljaju“ nekim izrazima (za mene špansko selo),ako neko može ukratko na srpskom da mi objasni o kakvoj je igrici reč.
 
Crysis je pucacina iz prvog lica na tropskim ostrvima...ultrarealisticna grafika koja sa sobom nosi ogromnu zahtevnost...

Destination: Treasure Island imam, malo sam igrao pa sam obrisao jer mi je trebalo mesta. Inace, ta igra je nastavak avanturice Return to Mysterious Island, probaj je.
Probaj Dark Fall igre, horori, Barrow Hill je na istu semu.
Ako volis avanture, zavoleces ceo Broken Sword serijal, ima 4 igara.
Odigraj Post Mortem, Scratches, Myst serijal, Syberia I i II, a iznad svega Fahrenheit (drugacije se zove Indigo Prophecy), obavezno!
 
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth obavezno odigraj. Darkness Within je isto dobra, Indigo Prophecy takodje preporuka... Dead Reefs nije losha takodje.

Edit: bolje tom klincu uzmi Call of Duty 4, izasao je pre 10ak dana, mnogo je manje zahtevan od krajsisa, a izgleda do jaja grafika, garant ce se vise naigrati sa njom, jos mnogi kazu da je i sama igra bolja. Moj savet...
 
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth obavezno odigraj. Darkness Within je isto dobra, Indigo Prophecy takodje preporuka... Dead Reefs nije losha takodje.

Edit: bolje tom klincu uzmi Call of Duty 4, izasao je pre 10ak dana, mnogo je manje zahtevan od krajsisa, a izgleda do jaja grafika, garant ce se vise naigrati sa njom, jos mnogi kazu da je i sama igra bolja. Moj savet...

Slazem se sa tobom mnogo je bolji Call of Duty 4.
 

Back
Top