Gde je sve otislo?!!!

Tasha444

Ističe se
Poruka
2.212
E,ovako:Sa najboljom drugaricom se druzim od svoje 2,3 godine,i obozavala sam je sve do sada.Totalno se promenila!! Jednostavno,vise ne znam ni dal da joj verujem kada kaze pa makar i najobicniju recenicu.Skroz sam izgubila poverenje u nju.Naravno,to nije bez razloga.Bilo sta da joj kazem,ona to nekom trecem kaze.Takva nije bila.Primetila sam da jako isprevrce reci,znaci,jednom sam joj rekla kako me je iznervirala mama,jer nije htela da mi kupi neku majicu.Iznervirala sam se jer sam tu majicu jako zelela,i mama i ja smo se dogovorile da mi kupi za rodjendan,pritom je cena bila bila skroz ok,i ona mi je kupila neku levu,koja mi je pritom "visila".Ta,moja best friend je mojoj drugarici iz razreda rekla kako sam se ja njoj zalila kako nemam,recicu,finansijskih sredstava.Pitala sam je sto je to rekla,i ona je rekla kao,izvini,nisam kao htela,ono....ja kontam ajd ok je,mozda se zaebavala....i onda je odjednom,kada sam bila kod nje,pocela da krade iz maminog novcanika.Rekla sam joj,aj nemoj,nije ok,to sam rekla jer znam da oni nemaju sada para za bacanje,i ona je rekla ma nema veze.To mi je jadno,onda sam tek shvatila koliko je sada drugacija osoba...I onda je pocela da se druzi sa jednom Katarinom,koju svi zovu "k.u.r.v.a",ovo ono.Pa,znate ono,skim si takav si,i evo trenutno,moja BFF se menja u drugu Katarinu.I druzi se sada sa svim nekim u fazonu,ja svakog decka mogu da imam...i pritom sve njihove drugarice moraju super da izgledaju....Pocela da se druzi sa starijima,koji jos i puse,MALO otvorenije da se oblaci....ma ne znam,ona kaze kao da nema sanse da ce joj kao ponuditi cigare ili tako nesto,i da svejedno nece pristati,ali sta ja znam...ne znam,pocinjem da brinem za nju.Ona se iz tako super osobe pretvorila u......ma ne znam....
Sta ja sad da radim?
Da pokusam da joj pomognem?
Da se ne druzim vise sa njom?Ipak je to malo teze,dugo se znamo...
:-(
 
nemoj se druziti sa njom ni pod koj slucaj vise veruj mi bice ti bolje, ja i moj naj drug smo se jedno 4-5 godina druzili znaci bili smo nerazdvojni onda on se bukvalno za mesec dana promenio i da ne pricam sta je sve radio i ja ga otkacio nasao bolje drustvo i sad mi je extra zalim sto nismo dobri kao sto smo bili ali znam da nisam ja kriv, ako ti treba za jos nesto pomoc javi mi se ja sam ti kao savetnik :D kod mene svi idu za probleme 8-)
 
Ma pusti ti nju.. Gledas samo sebe i uzivas u zivotu.. Brini se za ono sto ti radis itd a ona je svoj zivotni put izabrala.. Veruj mi znam te izgovore dobrih maminih i tatinih curica koje prvo pocinju da se druze sa fuxsama, kasnije i one to postanu, pocinju da puse, da se lako daju itd... Nema sta da joj pomazes, pomozi ti sebi da ne postanes kao ona!!! I nemoj da si u bedaku sto ti je to " najbolja drugarica" - to ti mislis... Nije ti ona najbolja drugarica..
Niko u te u zivotu nece maziti i paziti i niko ti nece zeleti dobro koliko ti zele tvoji roditelji.. Oni su te stvorili, od njih si potekla, plod si njihove ljubavi i oni ne mogu da te mrze. To sto ti tvoja mama nije klupila ono sto si htela, to je sasvim ne vazno,.. Ne mozes stvari da gledas iz tog ugla..
Ima toliko njih koji ce se druziti sa tobom i koji ce te razumeti. E pa potrazi ih a tu tvoju navodnu BEST FRENDICU pusti, neka je, nije ona vredna toga da se ti sekiras zbog nje!! Pozz.. I srecno!
 
Da pokusam da joj pomognem?
Da se ne druzim vise sa njom?Ipak je to malo teze,dugo se znamo...
:-(

ti joj pomoci ne mozes, sve dok sama ne ukapira sta radi bilo sto sto uradis nece djelovati kako zelis...a ako pokusas, to ce biti kao da zelis da je kontrolises, iz njenog ugla gledanja

hm,ovo sad je malko grubo :? ali mora da se kaze:
ko tebi garantuje da je ono njeno ponasanje sa tobom, dok ste bile super, bilo njeno pravo lice? mozda ona tek sada pronalazi sebe? (ma kako to diskutabilno bilo, i to je mogucnost)

druzenje na racun sjecanja i "starih vremena" iliti iz obaveze je najgora stvar koju mozes da uradis

na tvom mjestu bih se odaljila i nasla novo drustvo, sa tim da je primis nazad kada i ako pokusa i sama da s sredi
glupo mi je govoriti ovako, naslijepo, najbolje ces znati sama...
 
Eeehhh... Imadoh i ja taj problem ;D
Mnoge/mnogi se pocnu druziti sa takvim koji su,takozvani, face, tipovi, likushe,itd...Koji se druze sa starijim likovima, jer su vishe kul.
E ondak misle da ce i oni postati face. Al, dobro, to je manje-vishe bitno.

Palo mi je na pamet: Ako je ova "k.u.r.v.a", a ova krade od mame, a raniije(kako si napisala) nije to radila, e onda je tu problem. Mozda ju je ova navukla da krade, ili da se druzi sa ovim starijima. Hmz.. Sine, ne znam sta da ti kazem, al mislim da bi bilo dobro da popricas sa njom. Da vidis u cemu je tzaka ^^ ;)
 
najlkase je odustati i prepustiti je kretenima
Ocigledno da nije tako lako, vidis valjda iz prvog posta koliko se devojka muci.

@autor teme: Slazem se da ti tu ne mozes puno da uradis. Mislim da glavni problem nije to sto se druzi sa drugim [i drugacijim] ljudima nego sto vidis da se i sama promenila, i to na gore. Nemoj da dozvolis da i tebe povuce.
 
E,hvala vam na odgovorima,ali fora je u tome sto ona sama nije napravila "to" od sebe,nego jednostvno se prepustila nekoj jadnici,da je vodi,i vodi...i vodi...
Naime,ona je skroz naivna.I zaista kako je neko rekao veoma je moguce da je pocela da se druzi sa ovima jer su face i sve.Ma ne znam.Ona meni jeste dobra drugarica kada se izuzmu neke stvari,ali jako pocinje da me nervira,a kada me neko nervira logicno je da mi ne odgovara da se druzim sa njim.
Neko je rekao da ima i drugih mnogo boljih drugarica....
Imamnekoliko zaista jako dobrih drugarica,jednu bih izdvojila,koja je bas,bas dobra drugarica.Ume da saslusa,ne ogovara ko luda,duhovita je ko niko,pametna do bola...i 2 godine je znam,to i nije tako puno,ali posle provedenog vremena sa njom shvatila sam da je ona drugarica koja stvarno mnogo vredi.
I skroz razumem ono za roditelje,Cupkice,ja njih mnogo volim,stvarno ih cenim.I nisam razmazena ako mislis zbog tog sa majicom!!Jednostavno kad se sa nekim dogovorim u vezi necega,nadam se da ce biti tako kako smo se "skontali".
Samo me nervira ta jbn Katarina.Ona vam je onaj tip,odlicna je ucenica,onda,strasno moze da uvredi.k.u.r.v.a je,ali moze nekad tako da te izvredja....tako je Maji(toj mojoj drugarici) jednom rekla jako uvredljive stvari,i snizila joj samopouzdanje na 0!! A ona,kao malo naivno jagnje,kasnije se opet druzi sa njom,i na casovima zbog njenog zadirkivanja ova bude kriva.Znaci,i moja mama je upoznala i Katarinu,i naravno Maju zna,posto smo porodicni prijatelji,i rekla da je Katarina veliki manipulator.
Mada nije sad ono,kao,mene sad Maja nesto nervira i to.Ima ona i svoje super strane,samo sto su one skoro izgubile vrednost,maltene ih vise nema...
OMG,opet se raspisah......
 
Eh...ja bih joj lupila shamar i rekla..."'amo,vidish li ti shta radish??Osvesti se zenska glavo....nisi vishe ona stara....ne znam shta cu sa tobom...biti sa nekim glupachama koje su ''in'' uopshte nije bitno....gde je ona moja best friend kojoj sam sve dovorila?''
 
Lepo je navedes na pricu da ti sve kaze sta radi..ako pusi izletece joj se videces...A sto se tice toga sto se ona unistava i da polako postaje ono sto postaje to je njena stvar..ti ne moze nista tu da sprecis...ako ona oce tako da se oblaci,i ponasa ,i druzi sa tom Katarinom ti to njoj ne mozes da joj zabranis..
Nemoj da dozvolis da izgubis drugaricu..nemoj sve da joj pricas...neke stvari izgleda nesmes da joj govoris jer ne ume to da ceni..Tako da ne znam..najbolje bi bilo da razgovaras sa njom,i sve otvoreno da joj kazes..:)
 
postoji velika mogucnost da te je iskoriscavala ono dok je bila kao ok sa tobom .
e sad ... kazes promenila se za mesec dana ... sigurno ima 14-15 god ? hvata je pubertet ....znam kako je to ... jednostavno nemoj da obracas paznju na to ... bilo nekad sad vise nije ...
 
postoji velika mogucnost da te je iskoriscavala ono dok je bila kao ok sa tobom .
e sad ... kazes promenila se za mesec dana ... sigurno ima 14-15 god ? hvata je pubertet ....znam kako je to ... jednostavno nemoj da obracas paznju na to ... bilo nekad sad vise nije ...

Ne,ima pisljivih 12.I ne iskoriscava me,to je sigurno.Mislim,imam razvijeno culo paznje,znam:lol:
I da,sigurno jos ne pusi,ali ako je ovi navuku..........
 
Све је отишло у крајност!
Ово је требало да буде трајно!
Клинци од 15 година и мање шмрчу пајдо!
Па је сваки пуноглавац истрипово да је Тајсон,
да је бржи него кад Скарфејс извади узи!
Не зна ни да га држи!
Уместо да ћути он се пржи,
дани све су дужи,
а ти си све луђи,
срање измакло контроли,
па и мене ***** боли,
ко ме мрзи ко ме воли,
АНТИМАТУРАНТ У ШКОЛИ!
 

Back
Top