Trbusnjaci!!!

Koliko nedeljno radite trbusnjake?

  • Jednom nedeljno

  • 2x nedeljno

  • 3x nedeljno

  • Slabo ih vezbam u poslednje vreme


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pošto sam pročešljao većinu sajtova sa ovakvom tematikom, setih se da postoji i dobri,stari forum :D Ovako : Imam 14 godina, 172/65 otprlike. Bavim se calisthenicsom ( uličnim vežbanjem ) oko 4 meseca. Sada me veoma zainteresovala ta ishrana, a zaista ne bih da plaćam nekog ličnog trenera. Izbacio sam slatkiše i čipseve, sve to za šta odavno znam da je loše. Koliko rigorozna treba da bude moja ishrana, ako hoću vidljive trbušnjake ? Zaista ne znam koliko % sala imam, niti gde se i kako to računa.... Shvatio sam da mi treba neki kalorijski deficit, da treba da vežbam veće grupe mišića i sve to. Ali evo recimo, jedem crni hleb, i pitam se da li ima isto kalorija i šećera kao i beli hleb ? ( Generalno mi je jasna ta priča oko monosaharida, disaharida i polisaharida ). Ne mogu da živim samo na voću i povrću, koje meso smem i/ili treba da jedem ? Slušao sam i priče da treba da trčim i bavim se kardiom ujutro pre doručka, da li je to istina ?


Idi u bio-radnju ako imas para i kupi svasta nesto :)
 
što kažu forumaši možeš ti da imaš trbušnjake ispod sala a da ih nikad u životu ne vidiš , ako hoćeš da ti se vide trbušnjaci moraš da srubiš nivo masti u ishrani i da radiš kardio vežbe za tropljenje sala da bi spustio nivo masti u sebi koliko je potrebno da bi se videlo šta imaš
 

Back
Top