DOOM 3

shele

Početnik
Poruka
6
Upomoc!
Igram DOOM 3,ako je neko od zaludjenika za pucacine igrao ovu igru,neka bude dobar i pomogne mi.U '' Paklu " sam,deo gde sam sa nakazom koja me progoni i izbacuje iz ledja neke svoje pomocnike koji mu javljaju gde se ja nalazim i osvetljavaju mu put,NE MOGU DA PREDJEM,treci dan kako se mucim. Zna li ko kako? Postoji li neka caka ? Sta da radim ? Vise ne komuniciram ni sa zenom, ni sa sobom, nemam pojma! Mada ovo sto ne komuniciram sa zenom zbog igrice i nije tako lose!
Heeeeelp!
 
rokas one pomocnike i onda ono svijetlo iznad njegovih ledja cini mi se promijeni boju i tad pucaj sa svim raspolozivim sredstvima u to svijetlo, ponovi proces nekoliko puta i trebalo bi da umre...
 
Upomoc!
Igram DOOM 3,ako je neko od zaludjenika za pucacine igrao ovu igru,neka bude dobar i pomogne mi.U '' Paklu " sam,deo gde sam sa nakazom koja me progoni i izbacuje iz ledja neke svoje pomocnike koji mu javljaju gde se ja nalazim i osvetljavaju mu put,NE MOGU DA PREDJEM,treci dan kako se mucim. Zna li ko kako? Postoji li neka caka ? Sta da radim ? Vise ne komuniciram ni sa zenom, ni sa sobom, nemam pojma! Mada ovo sto ne komuniciram sa zenom zbog igrice i nije tako lose!
Heeeeelp!

Ili vidi ovde DOOM 3
 
aham, znaci da ne pocinjem pre ovog :) nadam se da je ok doom3, ranije nisam imao prilike da ga igram zbog manjka rama..a sada sa ati9200 mogu da izguram nekako na medium u 800x600 sa 20fps.
 
Naravno da ne. Iskljucio sam onaj vertic synce il kako vec, radi na oko 28fps u sred paljbe. Naviko sam da igram novije igre tako jadno na ovoj konfi, ali doci ce moje vreme.
 
Ko god je igrao ovu igicu zna šta je.P.S:za one koji ne znaju ovo je jedna od najstrašnijih igica i toliko je jaka da se ne može opisati riječima.Ukoliko ne ko ima problima u vezi sa ovom igicom neka se javi ja sam ovu igicu presao 9 puta i znam sve šifre a evo nekih (po meni najboljih):

Code Result
-----------------------------------
god - God mode
give all - All weapons
notarget - Invisibility (no 100%, some emenies see you)
NoClip - No Clipping mode
give weapon_machinegun - Machinegun
give weapon_shotgun - Shotgun
give weapon_plasmagun - Plasmagun from quake3 ?
give weapon_bfg - Bfg from quake3 ?
give weapon_chainsaw - The quake3 hand thing ?
give weapon_rocketlauncher - A quake3 rocket launcher ?
 
Meni se iskreno Doom 3 ne svidja uopste... Pokusao sam da ga igram... Al' ta igra jednostavno nema veze sa Doom-om... 'De je ona kool muzika, agresija... adrenalin...?!
Da je promenila naziv bila bi dobra igra... ovako... nista posebno...
 
pa ako budu pravili istu foru (kao izmedju doom2 i doom 3) izmedju doom 3 i doom 4 otprilike 10 do 12 godina.... koliko sam samo puta napisao rec doom....

A i posle F.E.A.R.-a Doom3 (opet :D) je kao uspavanka pred laku noc...
 
onako... Slicna kao resident evil... Nije losa al nije nista specijalno... Na isti fazon mnogo je bolja resident evil 4 iliti biohazard....
 

Back
Top