moze pomoc ?!

devojkasasela

Zainteresovan član
Poruka
253
Jel moze neko da mi protumaci natalnu kart,bar ukratko??Hvala.
astro_ack_01_veta_hp.23590.28414.jpg
 
7.kuca je ono sto me zanima,pa ako moze neko....
Zdravo devojko sa sela :lol: super nick!
Sedma kuca ti pocinje u znaku jarca, prvi vladar saturn, suvladar uran.
Saturn na ac-u, znaci da ce te on promeniti, sam saturn znaci da je on stariji, u raku familijaran tip, pored marsa -muzevnog izgleda, misicavog atletskog tela. Tvoj mesec kao dispozitor saturna je u sextilu s njim, a mars vladar tvoje pete u konjunkciji sa njim -izvesno je da bi s njim imala decu
Uran da bi ispunio simboliku bilo bi lepo da ti ga dovede razvedenog, tj da je pre tebe imao brak.
Posto taj uran pravi haos u tvojoj karti da li se to vec odrazilo na nesto? Nagle promene doma? Nagli krah ljubavi?
Ako ne, onda bi bilo dobro da nakon sto se odlucis da je on taj da se odselite dalje od tvog doma jer bi to verovatno godilo tvom braku.
Ako ga nisi upoznala upoznaces ga ili kad tr jupiter bude dotakao dc osu, ili kad tr uran nacini trigon sa tvojim saturnom, dakle prilike ce te cekati

Laku noc...
 
Hah.Vrlih razlika....A ovo....pa,recimo da ja delujem kao drvo-kamen,ledena kraljica,kao zena koja zna kako i kad....a daleko sam od te slike,bas.Ustvari,ja bih svoj problem u izboru partnera i uopste u vezama opisala kao 1.faza-umislim da mi se neko dopada,2.prikacim mu sve osobine koje bih zelala da ima,3.zaljubim se u tu smisljenu sliku,4.opravdavam drugu stranu kad nije onako kako sam smislila,5.shvatim sta radim i patim,vrlo.Cista patologija.Vise je za forum zdravlje,podforum-psihijatrija,zar ne?Ne znam kako da resim to.Mislim na to ubedjivanje sebe.A da ne davim sad o tome koliko umem da budem "teska" za saradnju,a rec kompromis mi je vrlo strana.Imam problem u komunikaciji i svesna sam ga,ali ne znam kako to da menjam.Ne ocekujem sad od vas ovde da mi resavate zivotne probleme,nego eto,recimo,da mi date par saveta i smernica na osnovu natalne karte.Hvala vam svima jos jednom,zlatni ste :)
 
Devojka sa sela

Vi ste rodjeni u znaku Bika A podznak vam je Rak(podznak nije bas sasvim sigura n, jer je u piotanju sa kraj raka, pa tacnost rodjenja igra veliku ulogu.). Vas osnovni problem je neodlucnost, odnosno nesposobnost da odredite potrebnu kolicinu angazovanja. DESAVA SE DA SE PREVISE ILI PREMALO ANGAZUJETE a u oba slucaja sebi previte samo stetu.Ovo se posebno odnosi na pitenje partnerskih odnosa a samim tim I braka. Imate sanse da sretnete bogatog coveka, ali vase veze su nepredvidive po duzini trajanja. Moze se desiti da se udate za dosta strijeg coveka, ili mza malo mladjeg od vas.Nemate prevu prijentaciju u zuvotu, pa ce te svoj uspeh postici kasnije nego sto je to uobicajeno. Takodje ne umete da se odredite kada je novac u pitanju, ali kada budete poceli da radite zaradjivacete solidno. Sve vase ljubavi ce biti pracene spletkama I ogovaranjima a moze biti da se zaljubljujete u neiskrene osobe.Moguc je brak u periodu do sledeceg rodjendana.:grin:

Pozdrav Valheru
 

Back
Top