Preporuka

Chiara

Zainteresovan član
Poruka
257
Moze li neko da mi kaze ime jednog astrologa koji mu je radio solarni, a da je zadovoljan? Hocu da idem kod nekoga, ali uopste nemam ideju kod koga bih mogla.
Uopste ne mora da bude neki poznati astrolog, znaci jednostavno vase iskustvo; bili ste, proslo je neko vreme, ispostavilo se da je astrolog bio u pravu ...
 
Elle... Radila sam natalni milion puta, ne mogu vise to da slusam... Znam kakva sam, to sam vec sa astrolozima apsolvirala. Kapiram natalni i solarni zajedno, u smislu nekih aspekata iz natalne karte koji se potvrdjuju u solarnoj... Jesi li na to mislila? To mi je ok, ali da mi pricaju o mom karakteru, to me bas i ne zanima. Inace, radila sam i solarni par puta, ali bih volela konacno jednom da mi ga neko uradi, a da se bar nesto ispostavi kao tacno... Lakse bi mi bilo da kazu "Nece ti se nista specijalno desiti" nego da improvizuju u stilu :moze ovo, a opet moze i ono, a na kraju ne ispadne nista...

picololeone... Ne znam ko je ta Ana... Raspitacu se. Cula sam i da je neka Zorica ili Slavica sa "S"-a odlicna. Zna li neko?
 
Ti znači tražiš isključivo predikcije/predviđanja? Onda to nema veze samo sa solarom, treba još štošta da se gleda ali naravno zavisi ko šta koristi.
 
Pa i za to joj treba natal...
Ne razumem kako misli bez njega...
Pa uopste ne ulazim u to treba li natal ili ne... Interesuje me sledeca godina, to je to...

Elle, ja samo povrsno poznajem astrologiju, osnovne pojmove vezane za planete i aspekte, nista vise. Kao sto rekoh, zanima me sledeca godina, ne sledecih mesec dana, ili kad cu se udati, promeniti mesto stanovanja i sl.... Da li su to predikcije, solar... ne znam.
 
Pa uopste ne ulazim u to treba li natal ili ne... Interesuje me sledeca godina, to je to...

Elle, ja samo povrsno poznajem astrologiju, osnovne pojmove vezane za planete i aspekte, nista vise. Kao sto rekoh, zanima me sledeca godina, ne sledecih mesec dana, ili kad cu se udati, promeniti mesto stanovanja i sl.... Da li su to predikcije, solar... ne znam.

Da ali to ti je Elle i rekla....na to je mislila...da mora postojati kombinacija to dvoje za konacno tumacenje....ne da ti treba posebno tumacenje natalnog.
 
Pa uopste ne ulazim u to treba li natal ili ne... Interesuje me sledeca godina, to je to...

Elle, ja samo povrsno poznajem astrologiju, osnovne pojmove vezane za planete i aspekte, nista vise. Kao sto rekoh, zanima me sledeca godina, ne sledecih mesec dana, ili kad cu se udati, promeniti mesto stanovanja i sl.... Da li su to predikcije, solar... ne znam.
Nisam ja tebe kritikovala i solila ti pamet, samo sam objasnila kroz komentar.
Kao što Djura reče ...
 
Ma ok, nisam ni shvatila to na nacin da mi solis pamet, naprotiv... Zato sam i rekla da se ne razumem bas najbolje. Hvala na objasnjenju :).
Dobro, onda koji astrolog je dobar za predikcije, solar uz natal i tako to :)?
 
Mojoj mami je gledao u tarot 99-te godine,gledao je u naredne 3 godine,mamina mama a moja baba bila je tesko bolesna,i rekao je da ce iz kuce zenska osoba pasti u krevet i da nece dugo ziveti! Drugo,udaces se za coveka koga si odbila pre mnogo godina (15- 20),on te je jurio i stalno visio kod tebe na poslu,pratio te je,a ti si mu govorila (pa je naveo sta mu je sve rekla) (Balavce,ti si klinac,ma gubiss vreme samnom)(Iz tog braka imaces dva deteta!) Citiram:Nena taj colovek je stranac,ti si nekad pre malo vise od 20 godina bila u toj zemlji! (Da bi zadrzala taj brak moraces da skines magiju koju ti je nabacila rodjaka,tvoja kuca gleda u njenu,tu zive dve zene kojima imena pocinju na slovo "M" E ta starija zena (BABA ) ti je uradila da budes nesrecna! Nena, cerka te babe ce mnogo teze proci od tebe u zivotu! (Tako i jeste,sada se leci na psihijatriji!)


Citat: Nena ti ces biti u jako velikoj krizi posle smrti osobe iz kuce,finansijski,muz malo svrlja,ali te nece varati, ici ce u najlepsim trenucima kuci kod svojih,oni ce mu tada biti vazniji!
Ali sve ce se to srediti,kada se budes porodila sa drugim detetom mesec maximalno dva stoji ti nasledstvo ili neke vece pare od tvoje rodjake koju nisi videla i vise od 10 godina! I zaista tako(Mamina rodjena tetka dolazi iz Minhena,renovira kompletno kucu u kojoj smo ziveli,nov namestaj,i ostavlja novac za zivot!

Drugo,Nena,ti vec imas sina......Iz prvog braka vidim!!!!! On je plav,ima pegice i stalno te vuce za bragu kada razgovaras sa nekim ne bi li posvetila paznju njemu,mnogo je ljubomoran!!!! On ce imati mnogo uspeha u zivotu bice stalno na nekom dalekom putu,mnogo ce trositi novac na sebe!
Veliki uspeh njemu stoji!

Zaista tako:
(Radim na prekookeanskom brodu,i nista tesko,elegantan posao!)

I jos dosta toga joj je rekao ali vise nije ni vazno pricati vam
Ljudi koji imaju problem oticice kod njega....
To kosta kod njega ali on ima znanje,jer da ne kosta nissta od cega bi on ziveo!!!!!U ostalom svatite ovo kako god zelite jer ja znam sta znam a vi ostali koji kaljate njegovo ime i slusate prepricane price od vasih drugarica ne znam sta da vam kazem,sem da to nazovem debilizmom!

Pozrav sa Tihog Okeana!

SASA
 

Back
Top