Televizije sa nacionalnom frekvencijom

José Luis Torrente

Ističe se
Banovan
Poruka
2.477
Evo proslo je nesto vise od godinu dana kako imamo ove tzv televizije sa nacionalno frekvencijom. I kakvi su vam utisci do sada.

RTS- sve po starom
B92 -isto
Pink-isto
FOX-ocekivao sam mnogo vise od bajatih serija i filmova.Prilicno su razocarali.
AVALA-od ovih novajlija jos je i najbolja (mislim u odnosu na Kosavu i FOX)
Happy/Kosava- Happy tesko smece.Imam bas dosta prijatelja koji imaju malu decu i retko koje gleda Happy.Uglavnom gledaju KANAL D,neki MINIMAX ili Boomerang u zavisnosti sta ko ima. Kosava to je tek posebna prica.Kakva li je tu prevara bila da oni dobiju dozvolu.Teska jada od programa.Da li iko gleda tu televiziju.Sinoc vrtim kanale kad na Kosavi cepa spot od Ivana iz 90-ih.Smucio mi se zivot istog trena.Kad vidim spot od nekog iz dizel perioda dodje mi atomsku bombu da bacim na ovu zemlju.Ivan,Dr.Iggy...i slicno smece.Umesto da imamo RTL imamo ovo g_ovno od televizije.
 
Lebati,ajd nek mi neko kaze da li neko uopste prati TV KOSAVU....po kojem kriterijumu su oni dobili nac.frekvenciju :confused: sto kaze Torentte bolje da su dali RTL-u nego ovima neozbiljnima i nezanimljivima :roll:

Bolje da su meni dali i da emitujem samo onaj sneg tj nista i to bi bilo bolje od onoga sto oni daju.A Happy kao decija televizija vidim pustaju i oni neke moronske latino serije.Uzas!
 
E da, ne hvatam(o) ni Košavu. Bio ja na njihovom sajtu i na mapi preglednosti ispadne da je pola Srema u crnoj rupi :roll:
A kad im je moj ćale pisao na mail da ih pita zašto je to tako nisu ni odgovorili. Ni ono tipa:"Hvala na primedbi, pokušaćemo da ispravimo" :roll: Vrlo profesionalno!
 
Jeste, Avala je prijatno iznenađenje - dok stvarno, za Košavu, nemam informaciju da iko gleda ...

Cuo sam da stize ekipa iz USA da istrazi to da li ima neko ko gleda Kosavu.



4qnrvvs.jpg
 
televizija happy je po istrazivanju gledanija od tv avala!gledanost doduse nije fantasticno velika ali se krece od 3-4%(B92 je od 7-8%).Dakle happy ipak neko gleda.A dok je bila kosava gledanost je bila oko 1%. ? Dakle gleda se.Ja je gledam.I neznam zasto toliko napadate happy kad ima i gorih tv.
 

Back
Top