Slipknot VS Korn

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad su Slipknot nastali (znam sve o njima) bili su upredjivani sa KoRn, i to ih je nerviralo. Svi su pricali "a to je onaj band sto pravi muziku kao KoRn,bla bla bla..." kad Corey (HE ROCKS!!!!!!!) uradi nesto, svi su pricali "John Davis ovo, John Davis ono...." tako da su slipknot samo pokusavali da dokazu da oni nisu KoRn, i zbog toga su zavrsili kao metalcore bend (mada su sa Vol3 izdali sebe; mislim Duality je zakon, ali nisu morali da prave ceo crappy album zbog jedne dobre pesme :lol: ). Ako nekog zanima, imam slike svih clanova bez maski
 
Za one koji nisu znali, Joey je visok 1,60 :lol: i ekstremno je morbidan; Jel ima neko sliku semplera bez maske ( puno ime mu je #5 Craig 133MHz Jones :D ) Samo za njega ne znam kako izgleda

Uzgred, svi clanovi benda imaju duge kose. Relativno
 
ko je reko da biti morbidan znaci nesto lose? ja sam bio ekstremno morbidan, a sad sam samo malo povise morbidan :lol: Sto se tice maske, to je kabuki maska - takve maske su se nosile u japanskim pozoristima u srednjem veku (doduse bez krvi)
 
definisi "krka"

ja sam doziveo da mi sopstveni roditelji i profesorka engleskog kazu da sam najmorbidnija osoba koju su ikada sreli; ne znam da li si slusala Murderdolls, ali sve tekstove (bolesno do 101 i nazad) napisali su Joey (za one koji nisu znali, pravo ime mu he Nathan Jonas Jordison) i Wednesday 13
 
blastmaster:
definisi "krka"

ja sam doziveo da mi sopstveni roditelji i profesorka engleskog kazu da sam najmorbidnija osoba koju su ikada sreli; ne znam da li si slusala Murderdolls, ali sve tekstove (bolesno do 101 i nazad) napisali su Joey (za one koji nisu znali, pravo ime mu he Nathan Jonas Jordison) i Wednesday 13

krka- razvaljuje jadne instrumente

to za morbidnost, ebga to sto sam hipi, ljudi tumace ko da sam normalna, bez obzira na pola kile metala na rukama. :)
 
blastmaster:
ja bih to za krkanje pre reko za slipknot

btw, ja ne nosim nikakve lance, davilice i slicne stvari :D
btw, ja ni ne mislim na lance, davilice i tako to. samo imam puno narukvica, na lijevoj ruci 10, na desnoj 6, jednu sam si bas danas napravila, a oko vrata imam plocicu, maslacak, kristal, piranu, covu sa vilama, a bas sam si sinoc napravila jednu malu voodoo lutkicu, pa sam i to okacila na sebe. +4 prstena. pa nije to bas toliko morbidno? mislim, nemam nista bljakasto, bar ne puno bljakasto. :) a pored pomenutog, nemam potrebu za lancima i tako tim stvarcicama. u medjuvremenu, da se vratimo na temu?
 
Pa to sa "opremom" nije uopste morbidno; morbidno je kad vidis coveka kako umire i iskidas se od smeha :lol: Sto se toga tice, spisak onoga sta ja nosim: vrat - nista; narukvice - 0; prstenje - 0; malsachci, voodoo lutkice i sl. - 0 :D

A sto se teme i "krkanja" tice, jadne Shawnove i Chrisove perkusije :roll:
 
maslacak=marihuana, btw
ja sam se kidala od smijeha na swe wrste morbidnih stvari, sinoc sam se bas zlo iskidala kad mi je drugarica rekla da se zatreskala u jednog halfa, mislim da me cura sad mrzi, al dobro, i to se mora... :)
neki dan sam gledala film 13 ghosts, 3 cure kraj mene su bile skamenjene, iako neam blage sto, a ja sam se ko najveci bolesnik keserila sto su neka wrata prepolovila covjeka na 2 dijela. i sad mi je smijesno...
btw, meni najsladje bitje, gollum :lol:
 
tri komada
 

Prilozi

  • bscap000.jpg
    bscap000.jpg
    13,1 KB · Pregleda: 8
^^Meni draga uspomena: ja i dva drugara gledali Troju u bioskopu. Jedan od njih i ja se provaljivali 2 sata, iskidali smo se od smeha, sa nasim provalama je izgledao kao najludja komedija. Na kraju, mi se kidamo, a 4 devojke (dajem glavu da slusaju Britni, Bijonse i kompaniju - po izgledu) placu jer je "ubijen" Bred Pit, i jedna me gleda kao "jel si ti normalna? Zivog bih te sahranila da mogu"

Prosle godine, pricam na Engleskom nesto bolseno drugaru, a profesorka me gleda i kaze "Ti Djordje nisi normalan. Jel tebe privlace Gotika i te tako krvave, mracne stvari"

on topic: Slipknot su na novoj turneji
 
blastmaster:
^^Meni draga uspomena: ja i dva drugara gledali Troju u bioskopu. Jedan od njih i ja se provaljivali 2 sata, iskidali smo se od smeha, sa nasim provalama je izgledao kao najludja komedija. Na kraju, mi se kidamo, a 4 devojke (dajem glavu da slusaju Britni, Bijonse i kompaniju - po izgledu) placu jer je "ubijen" Bred Pit, i jedna me gleda kao "jel si ti normalna? Zivog bih te sahranila da mogu"

Prosle godine, pricam na Engleskom nesto bolseno drugaru, a profesorka me gleda i kaze "Ti Djordje nisi normalan. Jel tebe privlace Gotika i te tako krvave, mracne stvari"

on topic: Slipknot su na novoj turneji

HAAAA... geeeej... !!!... AHAHAAAAAAA
 
Painkiller_girl:
Kao mala sam slusala Korn, slipkon ne volim jer mislim da su popularniji zbog maski a ne zbog muzike, ali vise ne volim ni jedan ni drugi bend, Korn zato sto je snmio spot sa neki Reperom.

"Children of the koRn" sa Ice Cubeom?
pesma je jedna od njihovih boljih. shta ima veze shto je neko reper? :|
 
blastmaster:
^^Meni draga uspomena: ja i dva drugara gledali Troju u bioskopu. Jedan od njih i ja se provaljivali 2 sata, iskidali smo se od smeha, sa nasim provalama je izgledao kao najludja komedija. Na kraju, mi se kidamo, a 4 devojke (dajem glavu da slusaju Britni, Bijonse i kompaniju - po izgledu) placu jer je "ubijen" Bred Pit, i jedna me gleda kao "jel si ti normalna? Zivog bih te sahranila da mogu"

Prosle godine, pricam na Engleskom nesto bolseno drugaru, a profesorka me gleda i kaze "Ti Djordje nisi normalan. Jel tebe privlace Gotika i te tako krvave, mracne stvari"

on topic: Slipknot su na novoj turneji

EY, brate.... tu smo negdje....
mene neki znaju kao vampiricu, neki dan sam si slucajno sjecnula prst, mislim da sam si isisala dl krwi. moram priznati, nije lose. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top