LANAC ISHRANE...

slytherin_rules

Zainteresovan član
Poruka
276
Biologija mi se vise popela na pi*kin zivac,pa sam odlucila malo da joj se rugam.HA!E, pa neki nastavnici cesto insistiraju na onim lancima ishrane u svim mogucim i nemogucim ekosistemima. Pa sam ja odlucila da sastavim potpuno...nekakav... lanac ishrane i procitam ga nastavnici(mozete misliti sta se dogodilo), procitajte samo...
Lanac of the ishrana in the xxx ekosistemu:
koza pojede ovcu, mrav pojede kozu, Britni Spirs pojede mrava, vanzemaljac pojede Britni Spirs, bik pojede vanzemaljca, bubasvaba pojede bika, patka pojede bubasvabu, mis pojede patku, nastavnica biologije pojede misa, konj POJEBE nastavnicu biologije, drakula pojede konja...
E,volela bih da i vi napisete neke otkacene lance ishrane, da se malo smejemo. :D
 
Bas i nije pametno to sto si uradila... Ako te biologija nervira jednostavno- cuti i uci. I stvarno, kao sto je rekao nije_lako... tu nema nikakvog lanca. Otvori knjigu, nauci, postoje stvari koje ti nece trebati samo za ocenu, vec za zivot uposte...
 
William Shakespeare - Hamlet:
Now, Hamlet, where's Polonius?
At supper.
At supper? Where?
Not where he eats, but where he is eaten. A certain convocation of politic worms are e'en at him. Your worm is your only emperor for diet. We fat all creatures else to fat us, and we fat ourselves for maggots. Your fat king and your lean beggar is but variable service- two dishes, but to one table.

e, to je lanac ishrane ;)
 
covek pojede parce mesa (ode da radi i ispusti dusu), gazda mu pojede dusu (proda svoju djavolu), djavo pojede dusu (napravi s r a n j e), naidje budala i pojede s r a n j e(pretvori se u svinju), covek ubije svinju i pojede je :shock:

i sve se vrti u krug, u krug, u krug :lol: :lol: :lol:
 
baaka:
covek pojede parce mesa (ode da radi i ispusti dusu), gazda mu pojede dusu (proda svoju djavolu), djavo pojede dusu (napravi s r a n j e), naidje budala i pojede s r a n j e(pretvori se u svinju), covek ubije svinju i pojede je :shock:

i sve se vrti u krug, u krug, u krug :lol: :lol: :lol:

vau covece...koji lanac ishrane...ma i kruzenje materije :D :P
 
slytherin_rules:
Biologija mi se vise popela na pi*kin zivac,pa sam odlucila malo da joj se rugam.HA!E, pa neki nastavnici cesto insistiraju na onim lancima ishrane u svim mogucim i nemogucim ekosistemima. Pa sam ja odlucila da sastavim potpuno...nekakav... lanac ishrane i procitam ga nastavnici(mozete misliti sta se dogodilo), procitajte samo...
Lanac of the ishrana in the xxx ekosistemu:
koza pojede ovcu, mrav pojede kozu, Britni Spirs pojede mrava, vanzemaljac pojede Britni Spirs, bik pojede vanzemaljca, bubasvaba pojede bika, patka pojede bubasvabu, mis pojede patku, nastavnica biologije pojede misa, konj * nastavnicu biologije, drakula pojede konja...
E,volela bih da i vi napisete neke otkacene lance ishrane, da se malo smejemo. :D

Sa originalnošću ne treba preterivati!
Kada stvarno naučiš da uživaš u hrani, piću, seksu i svemu što ide uz to, lanac ishrane postaće ti sasvim jasan i logičan. Do tada se primiri i marljivo uči. Ako za izvestan broj godina ZAPAMTIŠ OVU PORUKU shvatićeš o čemu se radilo. Ćao.
 
Espanol:
slytherin_rules:
Biologija mi se vise popela na pi*kin zivac,pa sam odlucila malo da joj se rugam.HA!E, pa neki nastavnici cesto insistiraju na onim lancima ishrane u svim mogucim i nemogucim ekosistemima. Pa sam ja odlucila da sastavim potpuno...nekakav... lanac ishrane i procitam ga nastavnici(mozete misliti sta se dogodilo), procitajte samo...
Lanac of the ishrana in the xxx ekosistemu:
koza pojede ovcu, mrav pojede kozu, Britni Spirs pojede mrava, vanzemaljac pojede Britni Spirs, bik pojede vanzemaljca, bubasvaba pojede bika, patka pojede bubasvabu, mis pojede patku, nastavnica biologije pojede misa, konj * nastavnicu biologije, drakula pojede konja...
E,volela bih da i vi napisete neke otkacene lance ishrane, da se malo smejemo. :D

Sa originalnošću ne treba preterivati!
Kada stvarno naučiš da uživaš u hrani, piću, seksu i svemu što ide uz to, lanac ishrane postaće ti sasvim jasan i logičan. Do tada se primiri i marljivo uči. Ako za izvestan broj godina ZAPAMTIŠ OVU PORUKU shvatićeš o čemu se radilo. Ćao.

tako je govorio espanol 8) :shock: :lol:
(kako da naucim da uzivam u sexu a da se primirim :? ) :lol:
 

Back
Top