I idemo o5...

Sehnsucht

Domaćin
Poruka
3.663
...oral.
Da li uzivate dok oralno zadovoljavate devojku/decka, ili to radite cisto radi reda?
Lizanje...pih...to se odradi reda radi(osim ako bas volis tu osobu)
Dok sam bio slobodan kao pcelica i jurio sa cveta na cvet u 90% slucajeva sam preskakao lizanje
Vise volim jednostavno da dobijem oral i posle toga da se naguzi
I, da li se oral od strane devojke podrazumeva (znaci, devojka mora, a muski kako 'oce)?
 
sticajem cudnih okolnosti
dok sam tonuo u dosadu
ruku spasa si mi pruzila
time si me ti zaduzila..
sticajem dakle forumskih okolnosti slucajno procitah
da je paor aleksa
a ko drugi?
 
realno svakom vise prija kada mu to partner/-ka radi, radi se o necem drugom ako to uradis kako treba i vidis da se uvija,previja, da uziva i kada te posle toga napadne jao - volim to da radim!!!!
 
Ok, jeste lepse da budes zadovoljen.
Ali, sve koje su ti p.usile su te volele? Ili mislis da to kod zena nije bitno?

Stvarno ne znam koja me je volela a koja ne. Nisam naleteo na zensku koja je odbijala da mi da oral...
Ja sam u 90% slucajeva preskakao da dajem oral...jednostavno ne mogu da dam svakoj...
Drugo je kada si sa ovobom duze i kada je volis...
A one kres kombinacije ili van najt stend...uopste me nije briga da li ce ta riba biti zadovoljena, uvek sam isao samo za svojim zadovoljstvom
 
i ako se sretnete sa devojkom koja nije vesta u tome ili moje dame ako se sretnete sa deckom koji nije vest - vodite ga/je pricajte mu/joj i da vidis posle a kombinacije sa recimo grickanjem unutrasnje strane butina i laganim prevlacenjem noktiju preko tela ili stisak ---- jao eto sad me hvataju zazubice
 
Prosto je besmisleno raditi to reda radi, jer se sve osjeti... Oralni seks nije samo ja tebi lizem/pushim, nego je to prije svega stvar interakcije izmedju dvoje ljudi, u kojoj se sve osjeti i sve zna.
Po tome koliko zelim nekoga oralno da zadovoljim, znam i koliko zelim tu osobu.
 

Back
Top