Kako da otvorim .img fajl?

manijebitno

Zainteresovan član
Poruka
142
Ovo mi je prvo pitanje,ako je glupo izvinjavam se :-).Evo ovako,skinuo sam preko torenta jednu igru sa neta,Crash Bandicoot 3,i sve je bilo super dok nisam otkrio da se u folderu koji sam skinuo nalaze 3 fajla,jedan ima ekstenziju .img,drugi .sub,a treci .ccd.I posto ja do sada nisam imao prilike da radim sa ovakvim fajlovima nisam znao da ih otvorim...E onda sam na googlu nasao da to radi ISO Buster,koga sam skinuo i on je to otvorio,ali i dalje nema nista sto bi meni znacilo,nikakav exe fajl,nista sto bi mi koristilo.Moje pitanje je:da li neko mozda zna sta da radim sa ovakvim fajlovima,kako da ih otvorim,instaliram igricu i igram?Unapred hvala na svakoj pomoci...
 
Hmmm,u winraru nece da otvori .img,a za ono sto sam skidao se izvinjavam...A za virtuelni drive,ja bih vise voleo da ga otpakujem,da nekako to instaliram...I nesto sam razmisljao,da nije to mozda pravljeno za Sony Playstation,pa da zato nema ni jedan exe,setup ili slicno?
 
Hmmm,u winraru nece da otvori .img,a za ono sto sam skidao se izvinjavam...A za virtuelni drive,ja bih vise voleo da ga otpakujem,da nekako to instaliram...I nesto sam razmisljao,da nije to mozda pravljeno za Sony Playstation,pa da zato nema ni jedan exe,setup ili slicno?

Kako bre nece? :shock:

OK i da nece onda uzmi totalcommander i skini plugin sa njihovog sajta (velicina oko 6KB) On ce otpakovati svaki image tip fajla.
 

Back
Top