POSLOVNA ZENA - KAKO ZAPOCETI POSAO

Izvinjavam se sto cu ovo napisati, ali, sa takvim stavom, bez ideje, sredstava i jake volje, mislim vrlo tesko.
Pitanja bas i nisu konkretna da bi dobila konkretan odgovor, a u poslu moras biti odlucna i jaka a to je najvaznije, i pre svega oslanjati se na sebe.
Druga jako bitna stvar je ne uletati u partnerstvo, bez obzira koliko to primamljivo zvuci. Mnoge rodbinske i prijateljske veze su zauvek prekinute zbog posla.
 
Ja sam počela svoj privatan posao niizčega ... bez mnogo ulaganja ..... skromno i polako. Danas mogu da kažem da ga obavljam veoma profesionalno i uspešno. Bitno je imati dobru volju, ljubav prema tome što se radi i malo sreće (naravno).

Ustvari, mislim da ne smemo da ulazimo u nov posao kao u ''rizik'' ... već kao posao kojim ćemo se baviti dugo dugo dugo :)
 
Ja sam počela svoj privatan posao niizčega ... bez mnogo ulaganja ..... skromno i polako. Danas mogu da kažem da ga obavljam veoma profesionalno i uspešno. Bitno je imati dobru volju, ljubav prema tome što se radi i malo sreće (naravno).

Ustvari, mislim da ne smemo da ulazimo u nov posao kao u ''rizik'' ... već kao posao kojim ćemo se baviti dugo dugo dugo :)

Ovo je sasvim dovoljno i ja se u potpunosti slazem sa ovim odgovorom, zadnja recenica bas daje pravi odgovor pozzz od mene:lol:
 
Ja sam počela svoj privatan posao niizčega ... bez mnogo ulaganja ..... skromno i polako. Danas mogu da kažem da ga obavljam veoma profesionalno i uspešno. Bitno je imati dobru volju, ljubav prema tome što se radi i malo sreće (naravno).

Ustvari, mislim da ne smemo da ulazimo u nov posao kao u ''rizik'' ... već kao posao kojim ćemo se baviti dugo dugo dugo :)
cime se bavis? moze malo detaljnije?
 
Htela bih da zapocnem privatni posao.Imam ideju,volju,ali mi je frka.Nemam svoj kapital,vec planiram da iskoristim program za samozaposljavanje.Zato mi je i frka,hoce li sve to krenuti kako treba i da li cu moci da ispostujem rok za vracanje pozajmice kao i obaveze prema drzavi.Molim vas ako neko ima neko slicno iskustvo ili savet,pomozite!Hvala unapred!
 
bio je neki program u okviru ngo...koji je kreativno...i baš zanimljivo i korisno osposobljavao žene za započinjanje malih radionica.......progooglaj..to je bilo pre jedno godinu dana......davali su im povoljne kredite..mislim, bez kamate...dobar koncept.....i uspešan....ja ne bih ulazio u kredite.....nikako...
 

Back
Top