Đelić-prevarant

SargeBG

Aktivan član
Poruka
1.708
prodao sam auto skoro na cg,ovde se cimao sa svakavim ludacima i raspravljao ali ipak me interesovalo i mislim se da se ne zahebah....:confused:
pošaljem mail udruzenju gradjana sa cg tablama,covek kaze da ih đelić od sastava nove vlade nije primio i da će sve potrajati,kao i da će trebati mnogo strpljenja i mnogo dokumenata,misli na tužbu protiv ministara vlade vrhovnom sudu i sudu u strazburu,trebao sam šona da poslušam još letos da ga gurnem u bunar....
koliko se srozala demokratska stranka je za nepoverovati,ovo ni milošević nije radio,nije dao kao milo uvoz ali je dozvolio preregistraciju,da primi ljude,održi konferenciju za stampu i sada nista,sa čim ga je mladja koji je hteo da ga hapsi i da gleda kako ga vode sa lisicama kupio?
 
pa sto si glasao za demokrate i upecao se na njihova lazna obecanja :)

oni lazu uvek isto pred svake izbore .

ja sam se 2000te prevario na njihove lazi i glasao ih i rekao sam sebi tad nikad vise.

o narodu srbije tj o sirotinji jedini ko brine to su radikali.

jesi li gledao skupstinu kad se izglasavala akciza na TNG tj plin? Ko se zalagao za sisanje ovaca tj srpske sirotinje koja vozi na plin a ko je branio interese tih obicnih gradjana? Demokrate za sisanje a radikali branili obican narod.

Zato treba da glasas SRS :)
 
ma ne,greska bilo je sastanka,wrong info,ipak nije božica baš toliko loš,biće nešto a možda se i demokrate poprave....da vam se nisam slučajno popeo na glavu sa celom pričom mesecima:confused:..e pa ondak idite kod božice pa mu recite da ne možete normalno da postujete na pdf politika od nekog nabedjenog narednika,teroriše sve redom:D
 
pa platite porez i carinu, i eto nasih tablica... sta su ostali ludi sto placaju porez i carinu, a vi kao pametni. e jbg... pa nije posteno!

Ma ne, on je mislio da ovde preproda auto i tako zgrne lovu, bez plaćanja poreza i carine, a gde je tu provera automobila da li je ukradjen negde u evropi ili nekoj drugoj zemlji! Šta on misli da će stim autom moći negde da predje granicu? Oće , prećiće ali bez auta, jer će mu se isti odmah oduzeti kao ukradjeno a onda tih 1000 eura što je platio za audio, bmw i druge luksuzne automobile otići na vetar! Ma pametni su domaći crnogorci u srbiji! našli način da se bogate, zato što im vlast dala sva prava kao da su još u zajednici sa nama! A kada sam ja išao pre dve godine na moru i prelazimo njihov punkt, tada smo još bili u zajednici i nije bilo još ni izbora kod njih, na njihovom punktu traže mi popis stvari koje vozim u suprotnom plaćam carinu! Pa gde je onda tu bratstvo i zajednička država bila? Sve je to malso beogradskih crnogoraca da i dalje diluju po srbiji od narkotika do automobila!
 
nemojte da se nervirate,idite kod božice i kažite mu da vas maltretiram mesecima i da vam je on jedini spas od mene:D
a to što nemas srece sa crnogorskim pandurima šta ja da ti radim,mene kada vide,izadjem na granici da se bratski pozdravimo i izljubimo,vratim se u auto i mirno,opušteno nastavim ka moru :D
 
nemojte da se nervirate,idite kod božice i kažite mu da vas maltretiram mesecima i da vam je on jedini spas od mene:D
a to što nemas srece sa crnogorskim pandurima šta ja da ti radim,mene kada vide,izadjem na granici da se bratski pozdravimo i izljubimo,vratim se u auto i mirno,opušteno nastavim ka moru :D

Pa zato i kukaš za auto, jer ti je propao plan za preprodaju ukradenih vozila iz CG!
 

Back
Top