sajt za postpaid mts-a

d&d

Zainteresovan član
Poruka
188
Pozdrav svima,

da li postoji sajt koji daje detaljan pregled svih telefona i svih tarifa mreze 064. Na sajtu www.mts.telekom.yu, verovatno ste i sami videli, da ne postoje svi tipovi telefona koji se nude od strane mts provajdera. Jedan banalan primer:

Skoro stalno izlaze razne reklame u dnevnim novinama o tome da se daje nov telefon uz neki paket naravno, a to na sajtu zapravo i ne postoji. Zvao sam njihov servis i oni su me nemo slusali i nisu imali odgovor. Poslao sam cak i email njihovoj tehnickoj sluzbi i opet nista.Nisam dobio odgovor.
Moje misljenje je da mts daje mnogo bolji izbor telefona od Telenora, samo sto Telenor ima mnogo bolji sajt koji je redovno azuriran i na kome mogu da se informisem o svemu.

Mene konkretno zanima telefon Nokia 6120 koji mts daje uz postpaid paket, ali ne mogu da nadjem detalje koja je cena. Elem, nadam se da ste razumeli sta hocu da kazem,

Znaci, da li neko poznaje neki drugi sajt koji ima sve to. Inace iz Smedereva sam, i recimo firma ComTrade Shop radi sa mts-om, mislio sam da na njihovom sajtu postoji nesto, ali nema. Samo ima pregled mobilnih telefona i nista drugo.. I jos nesto, da li neko zna da li ce Telenor prosiriti izbor mobilnih telefona u skorije vreme...


Toliko i hvala Vam... Pozdrav...
 

Back
Top