Charazay Basketball Manager - kosarkaski manager

fantasy nba

Početnik
Poruka
4
Charazay basketball manager


Ha, ha, prešao sam vas. Naime, meni su rekli da treba da napišem rezime knjige “Gospodar Prstenova” od J.R. Tolkina. Nažalost, zabranili su mi da trošim redove ove strane na bilo kakav košarkaški online menadžer, ma koliko općenito odličan i zarazan on bio.
Dakle, svi ste čuli za Froda i Bilba Baginsa. Oni su bili dva mala debela plejmejkera, ne, ne, Hobita, oni su bili Hobiti, ne plejmejkeri! Dakle, priča se vrti oko jednog važnog žutog prstena uz pomoc koga su oni bili nevidljivi, a jedan glavni zloća Sauron je mogao da trpa trice kao blesav i dobije utakmice u poslednjoj sekundi. Ajme, meni, sredi se, kakve trice, kakve utakmice, on je mogao da porobi sve dobre u toj priči i dovede njihov svet do kraja. E, to! E, sada da bi ga u tome sprečili, ovi dobri su organizovali svoju momčad u formaciji : Gandalf-Frodo Bagins-Gimli (uh, taj bi bio strašan odbrambeni bek, niko njemu ne bi mogao da pljune ispod prozora)-Legolas ( jedan strašan strelac, svaki trjener bi ga poželio u svom timu)-Boromir-Aragorn ( kapiten i najveća faca u ekipi )- i još 3 mala plejmejkera čija imena ne znam. Ajoj, ja ponovo pogrešio, pa ne plejmejkeri nego Hobiti, ja se stvarno izvinjavam. Dakle, oni su išli kao do neke velike planine gde je bio neki kao vulkan da unište taj prsten, ali u medjuvremenu, bilo je nekih gadnih trenutaka, malo pada forme, malo ostajanja do kasno uveče. Bilo je tu i nekih gadnih utakmica, ne, ne utakmica, nego bitaka. Na primer, ona kod Helms Deep-a, gde je Gandalf tek pri kraju utakmice krenuo da puni ove zle i pomogne svom timu koji se hrabro borio. I ona tekma, ma kakva tekma, bitka, bitka! Dakle, ono na domaćem terenu protiv tima “ Horde Zla Gospodara Saurona”. Ali to je sve bilo da zamažu oči ovim zlima da bi dva mala debela plejm… ne Hobita, zakucala prsten u onu planinu. I pobeda u poslednjoj sekundi, jeeeeeeeee! Hrvatska, Hrvatska!
Ma, ljudi idite dodjavola, i otidite i kupite svoju knjigu ako vam se ne svidja moj rezime. Ja bi vam sada pričao o charazay-u, ali mi doktori ne daju, ali ja ću ih nadmudrit, videće oni ko će kome da uleće sa tricama u poslednjim sekund…


Ovo je deo pisma napisanog od jednog pacijenta iz naše psihijatrijske ustanove. Pacijent boluje od teške bolesti “charazayatitisa”, što je psiho-fizički poremećaj i usled velike stope zaraznosti veoma brzo se širi medju ljudima svih godišta. Ova bolest najčešće nastaje odlaskom na sajt www.charazay.com gde nesudjeni nesretnik može uzeti svoj tim i krenuti da igra kao menadžer. Glavni uzrok razvitka ove bolesti je skoro nevirovatna realističnost same igre, koja tera osobe koje podpadnu pod njenu draž da se više brinu oko svog tima u charazay-u nego za tim za koji inače navijaju u realnom životu. Inače, za ovu bolest još uvek nije pronađena odgovarajuća terapija, tako da nesrećni pacijenti ostaju na doživotnom lečenju u psihijatrijskim ustanovama.
 

Back
Top